10 rokov Falkensteiner Hotela Bratislava****

Otvorením štvorhviezdičkového hotela v Bratislave v roku 2009, skupina Falkensteiner Hotels & Residences predstavila a otestovala svoj vynikajúci zmysel pre trendy a inovácie. Po tom ako domáca hotelová sieť z južného Tirolska úspešne otvorila svoj prvý hotel vo Viedni v roku 1998, ďalší mestský hotel v Prahe v roku 2004, bola lokalita v Bratislave jednoduchou voľbou, ktorá vytvorila dokonalý trojuholník destinácií.

Zatiaľ čo v prvých rokoch tohto tisícročia bol turizmus na Slovensku pomerne slabý, krajina a hlavne hlavné mesto Bratislava sa rýchlo rozvinula v prekvitajúcu metropolu. Aj vďaka FalkensteinerHotels & Residences získala Bratislava značku vysokej kvality pre svoj segment cestovného ruchu, v ktorej ako jedna z prvých zahraničných hotelových skupín videla veľký potenciál slovenskej metropoly na Dunaji.

Tento štvorhviezdičkový hotel, ideálne umiestnený v Starom Meste s výhľadom na Bratislavský hrad, je skvelou voľbou pre turistov aj pre obchodných cestujúcich. Stabilný podiel obchodných cestujúcich a konferenčných hostí je 60%.

Gernot Riha, ktorý je generálnym riaditeľom Falkensteiner Hotel Bratislava už od jeho úplného začiatku,sa obzerá späť na posledných 10 rokov so spokojnosťou: ” Som potešený a hrdý, že už 10 rokov vítame a inšpirujeme našich hostí v Bratislave našou filozofiou “Welcome Home!” v pravom zmysle slova. Obzvlášť ma teší, že máme aj pravidelných hostí, ktorí nás sprevádzali od začiatku a aj naďalej sa k nám vždy radi vracajú.”

Falkensteiner Hotels & Residences

medzi tradíciou a inováciou

Základný kameň, teraz medzinárodne úspešnej hotelovej skupiny Falkensteiner s viac ako 30 hotelmi a apartmánmi v siedmich európskych krajinách, bol položený pred viac ako 60 rokmi v južnom Tirolsku. Maria a Josef Falkensteiner otvorili v roku 1957 skromný, ale s veľkou láskou, srdečnosťou a vášňou vedený penzión v mestečku Ehrenburg. Ich synovia, Erich a Andreas Falkensteiner, mali od detstva skúsenosti s tým, čo znamená a čo je potrebné na úspešné vedenie hotela – konkrétne hodnoty.

Hodnoty, ako je srdečnosť, otvorenosť, odhodlanie, plné nasadenie pre hostí a pocit, že sú vítaní ako doma, sú stále základom úspechu Falkensteiner Hotels & Residences. Motto skupiny Falkensteiner “Welcome Home!” vzniklo práve z týchto hodnôt. Je filozofiou, ktorá sa od dávna praktizuje a ktorou v súčasnosti žije viac ako 2 000 zamestnancov spoločnosti Falkensteiner. Zároveň je najvyšším štandardom ich práce a odráža sa aj vo vzťahu a prístupe ku každému jednému návštevníkovi hotela.

Viac info o hoteli získate tu