Alexandra Complex je sieť hotelov a reštauračných zriadení, situovaných na západnom Slovensku a v Tatrách. Ich poloha a možnosti nahrávajú aktívnemu oddychu, ale aj biznisu, pretože poskytujú naozaj výnimočné možnosti.

Alexandra Hotel****

Vlajková loď Alexandra Complexu – Alexandra Hotel**** je strategicky situovaný v meste Púchov, čo znamená vynikajúcu dopravnú dostupnosť z celého Slovenska. Z Bratislavy sa do Púchova po diaľnici D1 dostanete za hodinu a pol, aby ste objavili moderný hotel s nadštandardnými službami najmä pre biznis a kongres. Vysoko variabilné kongresové priestory, vybavené najmodernejšími technológiami, sa prispôsobia každej požiadavke. Kapacitne zvládnu až 280 osôb!

K tomu dobrý catering, wellness, možnosť odreagovania sa v hotelovom bowlling bare alebo posedenia či zatancovania v uzavretej spoločnosti hotelového Baru Alex. Alexandra Hotel**** je vyhľadávaný ľuďmi zo sveta biznisu a priemyslu, ktorý je v tejto oblasti naozaj bohatý, ale je aj miestom vysoko hodnotených kultúrnych podujatí, koncertov, výstav a rôznych show.

Takmer nekonečné možnosti

Jedinečná ponuka v oblasti hotelových služieb, ubytovania, teambuldingov, eventov a športov sa však týmto hotelom nekončí. Do portfólia Alexandra Complexu patrí aj Alexandra Šport Hotel***, ktorý sa takisto nachádza v Púchove a je orientovaný (nielen) na športovcov, športové kluby a reprezentačné tímy.

Alexandra Šport Hotel*** nájdete v bezprostrednej blízkosti dvoch špičkových športovísk s európskymi parametrami – novej multifunkčnej sTC Arény, v ktorej sa dajú hrať všetky halové športy a pohodlne sa do nej zmestí 600 divákov a Sport&Training Centre Púchov s modernou Futbal Arénou, vonkajším multifunkčným ihriskom a s regeneračným, rehabilitačným a spoločenským centrom.

V srdci Slovenka

V Liptovskom Jáne a Račkovej doline poskytuje Alexandra Complex možnosti pre aktívny aj pasívny relax pre rodiny, kolektívy aj jednotlivcov v troch zariadeniach – v Alexandra Wellness Hoteli***, vo family friendly Relax Hotel Avena*** a v Horskej Chate Orešnica***. V každom z nich nájdu klienti príjemné ubytovanie v lone prírody a služby, ktoré vyhľadávajú turisti, cyklisti, lyžiari či rodiny s deťmi.

Zážitkové areály

Orientáciu na zážitky a dobrú gastronómiu reprezentujú v portfóliu Alexandra Complexu dva zážitkové areály. Reštaurácia Hunty Fish v Lednických Rovniach sa špecializuje na jedlá z rýb a zveriny a v jej exteriéri môžu návštevníci vyskúšať člnkovanie na jazere, chytanie rýb, kŕmiť zvieratá v mini Zoo či piknikovať na zelenom trávniku.

O pár kilometrov ďalej, v Košeckom Podhradí je reštaurácia sv. Hubert vysoko oceňovaná nielen za svoju kuchyňu, ale aj za jedinečný areál, v ktorom sa pri jazere dobre cítia malí aj veľkí. Je obľúbeným miestom cykloturistov aj motorkárov a mnoho cezpoľných návštevníkov neváha precestovať celé kilometre, aby si vychutnali špeciality kuchyne.

To tu ešte nebolo!

Alexandra Complex už pracuje na ďalších novinkách v portfóliu. Sledujte ho na sociálnych sieťach a buďte medzi prvými, kto sa dozvie a využije služby novej domácej farmy,  balneologického projektu či novej reštaurácie…

Viac info o hotelovej sieti nájdete tu: