Zrealizujte vaše biznis stretnutie, konferenciu alebo kongres v štýlovom dizajnovom priestore Event House Žilina. Rezervujte si sezónu 2019 už teraz a využite zľavu 20%. V spolupráci s našou eventovou agentúrou SpicyBrown pre vás zabezpečíme komplexné eventové služby vrátane zapožičania mobiliáru a inventáru, technického zabezpečenia, cateringu a eventovej koordinácie.

EVENT HOUSE ŽILINA

Event House je moderný, dizajnový priestor, ktorý ohromí vkusným prepojením industriálneho štýlu s príjemnými jednoduchými líniami interiéru. Je určený na organizovanie eventov pre firemných aj privátnych klientov, kongresových akcií a kultúrnych podujatí pre verejnosť. Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu sa zaradil ako výnimočný projekt do Ročenky slovenskej architektúry 2016 / 2017. Event House disponuje atraktívnou polohou v Žiline, ktorá je ideálnym stretávacím bodom pre celoslovenské aj zahraničné firmy a partnerov z Českej republiky a Poľska.

Variabilnosť priestorov

Vďaka svojej variabilite vyhovie menším a osobnejším firemným eventom, ako aj veľkokapacitným projektom (1000+ hostí). V halách je možné realizovať mnohé formáty podujatí bez obmedzenia kreativity, technickej náročnosti alebo požiadaviek klienta. Priestor ponúka 3 eventové haly, vonkajšiu terasu, interiérové bary, backstage, samozrejmosťou je zázemie pre catering, toalety a šatne pre návštevníkov.

CATERINGOVÉ SLUŽBY

Zabezpečíme pre vás profesionálne cateringové služby. Pripravíme individuálnu ponuku, v ktorej zohľadníme vaše požiadavky alebo poskytneme vlastné návrhy. Atraktívny food design a moderný spôsob servírovania dokážu z vášho podujatia urobiť ešte krajší zážitok.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE

Event House umožňuje realizáciu aj technicky náročných prevedení, čo otvára priestor pre predstavivosť a kreativitu klienta.  Osvetlenie, ozvučenie pódiá a projekcia dotvárajú výsledný efekt celého podujatia. Na vašom evente sa postaráme o to, aby všetko vyzeralo perfektne.

Poskytnite svojim biznis partnerom dizajn, štýl a profesionálne služby. Zľavu 20 % na kongresy a konferencie v priestoroch Event House Žilina môžete využiť do 17. novembra 2019.

www.eventhouse.sk