V Horskom hoteli Mních *** v Liptovskom Mikuláši spájame tradície minulosti s požiadavkami súčasnosti. Mnohí svoje prednosti  opisujú, my Vám ich chceme aj poskytnúť.

Ideálna lokalita na Liptove

Ak hľadáte hotel pre Váš event v atraktívnej lokalite, ktorá ponúka množstvo aktivít, Liptov je tá ideálna destinácia. Pohodlná dostupnosť z diaľnice je pre väčšinu klientov kľúčová, aj preto si mnohí pochvaľujú umiestnenie nášho hotela len 11 km z diaľnice D1. Z Bratislavy sa k nám dostanete za 3 hodiny a 20 minút, z Košíc za 2 hodiny a z Banskej Bystrice za 1 a pol hodiny.

Areál hotela, ktorý ponúka súkromie

Keď plánujete konferenciu alebo firemný teambuilding, isto oceníte variabilitu priestorov a súkromie, ktoré ponúka lokalita za dedinou, priamo uprostred lesa. Vaši hostia nebudú rušení ani obmedzovaní nočným kľudom. Okrem konferenčných miestností u nás nájdete aj dobovo zariadené priestory v interiéri i exteriéri, kde vám zabezpečíme pestrý program. Rozľahlý areál hotela tiež ponúka možnosti pre outdoorové teambuildingové aktivity.

Tri konferenčné miestnosti

Pre Vaše konferencie, školenia, prezentácie či iné firemné podujatia ponúkame 3 konferenčné miestnosti s kapacitou 35, 80 a 100 hostí. Samozrejmosťou je komplexné moderné konferenčné vybavenie vrátane vysokorýchlostného pripojenia na internet.

Tradičné špeciality a gurmánske zážitky

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa k nám hostia radi vracajú, je práve vynikajúca kuchyňa. Tradičné grilovačky, kde Vám naši kuchári pred Vašimi očami pripravujú pečené prasiatko či chutné klobásky a slaninu, bohaté bufety, kde nájdete aj domáci chlieb, tradičné liptovské syry, škvarkovníky, šišky a mnohé ďalšie pochúťky zabezpečia, že Vaši hostia na event na Mníchu len tak nezabudnú.

Celodenný alebo večerný program

Pre Vaše podujatia zabezpečíme okrem chutného jedla aj zaujímavý sprievodný program. Živá ľudová hudba, DJ, párty stan, diskotéka alebo ohňová show, to je len začiatok dlhého zoznamu.

Viac info o hoteli získate tu