Hotel Crowne Plaza**** Bratislava je najväčší konferenčný hotel čo do počtu konferenčných miestností. Konkurenčnou výhodou je hlavne veľká variabilita miestností, priestranné lobby na registráciu účastníkov konferencie, prípadne vystavenie auta priamo v lobby hotela.

Usporiadajte konferenciu, kongres alebo zasadnutie v reprezentatívnych priestoroch hotela Crowne Plaza Bratislava v centre mesta. Garantujeme profesionálne služby!

Organizovanie veľkej konferencie býva náročné a vyžaduje si zabezpečenie množstva detailov. V hoteli Crowne Plaza Bratislava sa môžete spoľahnúť na tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorý sa o všetko postará za vás a odporučí najlepšie riešenie pre zabezpečenie úspešnej konferencie.

Ponúkame 14 konferenčných miestností s kapacitou do 800 účastníkov a s rozlohou viac ako 1200 m2. Zasadacie miestnosti sú vhodné na všetky druhy kongresov a iných podujatí. Kongresový hotel Crowne Plaza Bratislava má jedinečnú polohu v centre mesta, ktorý je od medzinárodného viedenského letiska vzdialený len 35 minút jazdy autom.

V našom hoteli ponúkame:

  • Kapacitu pre 350 účastníkov konferencie
  • Najväčší počet miestností a salónikov v Bratislave
  • Priestrannú lobby na pohodlnú registráciu účastníkov konferencie
  • Základné technické vybavenie zdarma
  • Reprezentatívny priestor pre konferenciu
  • Profesionálne služby

O hoteli

Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu. Hotel je situovaný v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a slávneho  Bratislavského hradu. Hotel ponúka ubytovanie v 224 komfortných izbách a apartmánoch.

Stravovanie v Crowne Plaza Bratislava je pre hostí nezabudnuteľným zážitkom, kulinárske špeciality našej reštaurácie nadmieru splnia Vaše očakávania. Sme hrdí na to, že ako prvý hotel v Bratislave prezentujeme  novú ponuku  s najmenším počtom alergénov!  Á la carte menu vychádza z bezlepkových jedál prepojených s klasikou a medzinárodnou kuchyňou. Dôraz je kladený tiež na využívanie miestnych surovín, ktoré sú vždy čerstvo pripravené. Počas väčšej časti roka využívame produkty priamo z našej bylinkovej záhradky na letnej terase.

Exkluzívne Spa – ZION SPA je miestom pre znovuzrodenie Vášho tela, očistu mysle a absolútne uvoľnenie. Veľkým prínosom pre všetkých hostí je voľný vstup do krytého bazéna, suchej a parnej sauny, ako aj fitnescentra Zion Spa, ktoré sa nachádza na prvom poschodí hotela. V jedinečnej atmosfére privátneho klubu, v ktorom je osobný priestor každého hosťa základom a jeho želanie prioritou, na vlastnej koži pocítite blahodarné účinky relaxu na najvyššej úrovni. Užívajte si dokonalý servis, individuálny prístup a výhody, aké Vám prináša len členstvo v exkluzívnom Wellness & Fitness & Spa centre. Zažijete absolútnu regeneráciu, omladenie a dostanete možnosť oddávať sa najvyššej úrovni relaxácie na svojom vlastnom tele.

Viac info o hoteli získate tu: