Objavujte krásy Oravy a Malej Fatry. Horský hotel s výhľadom na jednu z najkrajších prírodných panorám Slovenska.

Hotel Havrania leží v náručí hustých lesov Malej Fatry. Ticho, vynikajúci vzduch, výhľad na Rozsutec a jedna z najkrajších panorám Slovenska sú balzamom pre telo i dušu. Zážitok z jedinečných darov prírody umocňujú moderné hotelové služby.

Hotel Havrania je zázrivským symbolom príjemného pobytu v spoločnosti rodiny, priateľov, kolegov či obchodných partnerov. Individuálny a priateľský prístup personálu spolu vytvárajú rodinnú atmosféru. V útulnom prostredí izieb a spoločných priestorov nájdu hostia dostatok súkromia i pohodlia. Okolie Hotela Havrania je zdrojom zážitkov na každý deň. Môžete ich objavovať pešo, na bicykli, v raftovom člne, na lyžiach, alebo autom. Tipom môže byť jazda na koni. Slobodne si zajazdite po okolitých stráňach.

Kongres

Hotel ponúka ideálne podmienky pre spojenie prírody a pracovných povinností. V hoteli sa nachádzajú dve konferenčné miestnosti, ktoré sú vybavené modernou počítačovou, projekčnou a zvukovou technikou. Internetové pripojenie je samozrejmou súčasťou celého hotela.

Pre firemné stretnutia

  • Konferenčná miestnosť je vybavená audiovizuálnou technikou, k dispozícii je flipchart, pripojenie na internet. Je prirodzene osvetlená a vetraná možnosť usporiadania stolov – školské sedenie, T, U, kinosedenie.
  • Rozmer miestnosti je 75 m2, výška 3 m.
  • Kapacita miestnosti je 40 – 50 osôb podľa typu sedenia. Druha miestnosť s kapacitou maximálne 20 osôb sa môže vybaviť dataprojektorom, premietacím plátnom a flipchartom. Prirodzene osvetlená a odvetraná.
  • Druhá konferenčná miestnosť má kapacitu 20 osôb, k dispozícií je dataprojektor, plátno a flipchart.

Ubytovanie

Hotel Havrania ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí malofatranskej prírody. Celková kapacita hotela je 40 lôžok a 10 prísteliek. K dispozícii je 10 izieb typu Štandard, 3 izby typu Superior, 3 izby typu Junior Suite a 1 izba v kategórií De Luxe. Komfortný pocit z ubytovania umocňuje výhľad na majestátny Veľký Rozsutec, ktorý je symbolom Malej Fatry.

Pokoj a oddych

Okolie Hotela Havrania je zdrojom zážitkov na každý deň. Môžete ich objavovať pešo, na bicykli, v raftovom člne, na lyžiach, alebo autom. Tipom môže byť jazda na koni. Slobodne si zajazdite po okolitých stráňach. Obec Zázrivá sa nachádza na pomedzí Malej Fatry a Oravskej Vrchoviny, ktorá je čím ďalej vyhľadávaná turistami vďaka jedinečnej prírode. Ponúka množstvo výletov, rekreačných ale i turistických chodníkov, cyklotrás alebo môžete vyskúšať tradičnú kuchyňu tohto kraja.

Viac info o hoteli získate na podstránke hotela tu: