Hotel Impozant**** sa nachádza v centre čarovnej prírody Malej Fatry. Ponúka oázu harmónie, pokoja a relaxu v objatí rodinnej atmosféry. Má ideálnu polohu len pár metrov od lyžiarskeho svahu vo Valčianskej doline, čím zaručuje komfortný prístup pre všetkých lyžiarov. Sme novo-zrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel, ktorý je vhodný rovnako pre rodiny s deťmi, tak aj zamilované či dlhoročné páry, partie priateľov, ako aj pre firmy, kongresy či teambuildingy, rodinné oslavy a svadby.

Konferencie

Hotel prešiel v roku 2018/2019 rozsiahlou rekonštrukciou priestorov. Disponuje novou konferenčnou sálou s najmodernejším technickým vybavením, denným svetlom, ozvučením a kapacitou 120 osôb. Túto sálu je možné rozdeliť na 2 menšie (cca 60 osôb). Konferenčnú sálu je tiež možné prepojiť s vynovenými reštauračnými priestormi, kde vznikne ohromný priestor až pre 160 osôb. Priamo z konferenčnej sály prejdete na priestrannú terasu, ktorá sa tiahne pozdĺž potoka pri hoteli. Hostia si na tejto terase vychutnajú krásne zvuky prírody a výhľad na jazero za hotelom.

Hotel disponuje tiež novým, celo-presklenným Lobby Barom, s príjemnou intímnou atmosférou a prechodom na krásnu prednú terasu s výhľadom priamo na svah a do strediska. Vychutnať si tú môžete skvelú kávu, miešané drinky či vínko alebo aperitív.

Wellness centrum

V neposlednom rade rekonštrukcia „zasiahla“  aj wellness centrum. Nové dispozičné riešenie a nové sauny zabezpečia dokonalý relax aj pre najnáročnejších hostí. V saunovom svete sa nachádza 5 sáun – fínska sauna, infra-sauna, bio-sauna, parná sauna a úplná novinka soľná peelingová sauna. Po saune sa môžete schladiť v ľadovom bazéne alebo sa osviežiť vedrom odvahy.

Presklenná oddychová miestnosť s príjemnou hudbou zaručuje skvelé zavŕšenie saunovania. Pre deti i dospelých je pripravený krytý bazén s protiprúdom a vírivá vaňa s výhľadom na okolitú prírodu. Osviežiť sa môžete priamo vo vírivke, kde Vám naša milá obsluha pripraví miešané drinky z našej ponuky.

V hoteli sa tiež nachádzajú 4 profesionálne bowlingové dráhy. Bowlingová miestnosť s nočným barom je skvelým teambuildingovým večerným zážitkom.

Ubytovanie

Kapacita ubytovania v hoteli je cca 80 osôb. Pri väčšom počte osôb nie je problém využiť aj okolité penzióny a chaty či apartmány. Hotel disponuje 27 dvojlôžkovými izbami, 6 trojlôžkovými izbami a 2 luxusnými apartmánmi.

Teambuilding

V prípade záujmu radi zabezpečíme teambuildingové aktivity rôzneho druhu (teambuilding na kolobežkách, biatlonová strelnica, geocaching, bežkovanie, in-line korčuľovanie,…). Takisto pre Vás zabezpečujeme rôznorodé hudobné produkcie (od DJa až po cimbalovú hudbu), v zime možnosť výhodnej kúpy skipasov, zľavu na bowling či zapožičanie lyžiarskej výstroje.

Hotel IMPOZANT**** vo Valčianskej doline je naozaj hotel neobmedzených možností.

Viac info o hoteli získate tu