Ak hľadáte špičkové služby, Hotel & Congress Resort Kaskady je tá najlepšia adresa. Resort sa rozprestiera v srdci stredného Slovenska, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom, pri obci Sielnica. Hotel sa za 14 rokov stal obľúbeným miestom pre firemné kongresy a eventy ako aj wellness hostí hľadajúcich oddych. Veľkoryso a vkusne navrhnutý areál hotela, krásne prostredie, moderne vybavené konferenčné miestnosti, priestranné a komfortne zariadené izby, skvelá kuchyňa….to všetko je tu pre vás.

Správny partner pre Váš biznis

Úspech obchodného stretnutia, školenia, či konferencie je výsledkom Vašej tvrdej práce a zároveň výsledkom správnych rozhodnutí. Jedným z nich je aj výber spoľahlivého hotelového partnera, ktorý sa, na záver dňa, odzrkadlí v celkovom hodnotení podujatia, spokojnosti Vašich klientov, partnerov a kolegov. Pravidelne vylepšujeme poskytované služby a modernizujeme hotelové priestory. Prečo Hotel & Congress Resort Kaskady?

 • Skvelá lokalita a výborná dostupnosť z R1.
 • U nás sa aj počas Vašich pracovných rokovaní budete cítiť ako v raji vďaka krásnemu prostrediu a príjemnému personálu.
 • 9 nezávislých kongresových priestorov,
 • Najväčšia konferenčná sála s kapacitou do 300 osôb.
 • Stabilný profesionálny tím špecialistov v odbore.
 • 12 rokov výnimočných eventových zážitkov.
 • Dlhoročné skúsenosti v organizovaní náročných tematických akcií .
 • Udržiavaný areál s celkovou rozlohou 39 000 m² v pokojnom prostredí ponúka širokú paletu športových a oddychových aktivít.

Typy podujatí

Keď príde čas obchodných stretnutí s partnermi alebo kolegami, čas rokovaní, školení, kongresov či prezentácií, treba nájsť priestor, kde sa budete cítiť príjemne. Hotel & Congress Resort Kaskady je tou pravou oázou pokoja, kde sa spája práca s oddychom, aktivita s relaxom. Kde po odchode z nášho rezortu, ostávajú pozitívne emócie, spomienky a zážitky, ktoré pomáhajú napĺňať obchodné ciele firmy. Radi pre Vás pripravíme:

 • Veľké kongresy,
 • Obchodné stretnutia,
 • Teambuilding,
 • Tematické párty.

Konferenčné priestory

Naše presvetlené, priestranné kongresové priestory ponúkajú širokú škálu možností s celkovou kapacitou do 300 osôb. Kongresové sály sú vybavené kompletnou audiovizuálnou technikou – projekčné plátno, dataprojektor, bezdrôtové mikrofóny, rýchle wifi pripojenie, rečnícky pult, pódium a flipcharty. Variabilné pódium vieme rýchlo a ľahko prispôsobiť Vašim potrebám. Ponúkame možnosť využitia kopírovacích služieb a mysleli sme aj na Vašu elektroniku, preto je v kongresových sálach dostatok zásuviek a prípojok. Na objednávku vieme zabezpečiť tlmočnícke zariadenie a množstvo doplnkových služieb. K celkovému komfortu prispieva poloha sál, ktorá poskytuje prísun denného svetla. Všetky priestory sú plne klimatizované.

Rozšírený priestor je vhodný pre vystavovateľov s možnosťou prezentovania výrobkov a služieb. V kongresovej sále sa dá umiestniť osobný automobil alebo veľkosťou podobný produkt. Naši kongresoví a event manažéri Vám poradia pri organizovaní, plánovaní a výbere aktivít Vášho dňa v Hotel & Congress Resort Kaskady, či už sa jedná o konferenciu, seminár, alebo netradičné podujatie. Tým môže byť barmanská show, ochutnávka vína so someliérom, teambuilding alebo večerná party pod palmami pri hotelovom bazéne, či posedenie vo vínnej pivničke. Spríjemnením každej akcie je náš chutný a nápaditý catering.

Viac info o hoteli získate tu: