3.11.2018 o 18:00 Stodola Gréta znova privíta kuchársku elitu Slovenska 2. súboj šéfkuchárov – Benefičná akcia pre Úsmevy pre deti

Hotel koliba Gréta a jej executive chef Karol Sklenár Vás pozývajú 3.11.2018 na unikátnu gurmánsku a dobročinnú akciu: 2. súboj šéfkuchárov Benefičná akcia pre Úsmevy pre deti spojená s OCHUTNÁVKOU VÍN Dubovský & Grančič a piva Liptovar za doprovodu gitarového tria Silent Trio.

Pomôžete tak onkologicky chorým deťom.

A kto sa Vám predstaví?

Na 2. SÚBOJI ŠÉFKUCHÁROV sa Vám predstavia: Daniel Hrivňák, Peter Frolo, Michal Baniar, Peter Bracho, Karol Sklenár, Lukáš Guzman a Marek Bazala. Pripravia 6 úžasných chodov svetovej úrovne na tému – Les, Jeseň a Liptov.

Okrem toho že sa pobijú o Vašu priazeň a Vy si tak budete môcť vychutnať to najlepšie čo zo seba vedia dostať, pomôžeme aj dobrej veci. Riadenou ochutnávkou kvalitných vín nás bude celý večer sprevádzať majiteľ vinárstva Miloš Grančič. Nebude chýbať ani skvelé pivo z lokálneho pivovaru Liptovar. Príjemnú atmosféru celého večera bude prostredníctvom známych hitov svetových skupín a interpretov od 60-tych rokov minulého storočia až po súčasnosť dotvárať populárna akustická skupina Silent Trio.

Výťažok z akcie pôjde na pomoc pre onkologicky choré deti. Zakladateľka občianskeho združenia Úsmevy pre deti už od roku 2013 pomáha vyčariť úsmevy na tvári deťom, ktoré bojujú zo zákernou chorobou. (finančné príspevky budú slúžiť aj na hodnotenie víťazného tímu)

Prosíme podporte túto Benefičnú udalosť svojou prítomnosťou alebo aj zdieľaním tejto akcie na sociálnych sieťach alebo vytlačením a vyvesením plagátu všade kde sa dá 🙂

Vstupné: 40 €

Neváhajte a zakúpte si vstupenku na kolibagreta@kolibagreta.sk

alebo +421 (0) 911 897 078

Pozrite sa ako prebiehala posledná ochutnávka