Pozývame Vás stráviť príjemné chvíle s kolegami, priateľmi, či rodinou dobrom jedle, pohári vína, športe a oddychu v lone prírody na Záhorí. Malvázia je jedinečný relaxačno – zážitkový komplex rozkladajúci sa v 8 hektárovom parku na úpätí Malých Karpát medzi obcami Prievaly a Cerová. Z jednej strany lemujú Malváziu rašeliniskové jazerá a borovicové lesy, z druhej malebné lúky, polia a pasienky vlniace sa až pod zalesnené kopce Karpát.

Ubytovanie

Malvázia ponúka pokojné luxusné ubytovanie komorného a rodinného charakteru. Je ideálny pre relaxačné a víkendové pobyty, rodinnú dovolenku s deťmi ako aj firemné eventy a podujatia. Z jednej strany hotela sa núka výhľad na jedinečný hotelový park a rašeliniskové jazerá, z druhej na vonkajší bazén, lúky a malebné kopčeky Malých Karpát. V hoteli sa nachádza 19 klimatizovaných izieb, spolu 36 pevných lôžok, ktoré je možné prístelkami navýšiť až na 44 lôžok. Hosťom je k dispozícii knižnica, spoločenský priestor a prednášková miestnosť.

Kongresy a eventy

Hotel Malvázia ponúka vysokú úroveň zabezpečenia pracovných školení, konferencií a mítingov. Disponuje klimatizovanou kongresovou miestnosťou o ploche 175 m2 (17,5 m x 10 m), ktorá je vybavená modernou audiovizuálnou technikou s možnosťou pripojenia na vysokorýchlostný internet.

Pre firemnú klientelu je k dispozícii jedinečný hotelový park so športoviskami, v ktorom je možné zorganizovať teambuilding alebo spoločenský event pod holým nebom.

Gastronómia

Gastronómia je zameraná prevažne na stredoeurópsku kuchyňu. Ponuka jedál vychádza z najlepších tradícií domácej a regionálnej kuchyne. Je obohatená nielen o miestne špeciality, ale aj jedlá zdravej výživy. Máme vysoké nároky na kvalitu použitých surovín a pokiaľ je to možné, uprednostňujeme suroviny zo slovenskej produkcie. Počas sezóny pestujeme niektoré produkty ako bylinky, ovocie a zeleninu priamo v hotelovej záhrade a používame ich pri príprave našich jedál.

Wellness a relax

Pre našich hotelových hostí máme pripravený vonkajší relaxačný bazén s dĺžkou 13,5 metra, napustený vodou s morskou soľou, ktorá nahrádza dezinfekciu chlórom. Na rozdiel od chlóru však neprodukuje nepríjemný zápach a nevysušuje pokožku ani vlasy. Minerály obsiahnuté v morskej soli pôsobia na pokožku blahodarne.

Saunovanie je skvelá relaxačná a regeneračná metóda. Je taktiež jedným z najvýznamnejších prostriedkov otužovania a zároveň detoxikácie organizmu. V našom wellness si môžete vychutnať fínsku, bylinkovú a infračervenú saunu.

Športové aktivity

Jedinečnosťou rezortu Malvázia je, že na jednom mieste, priamo vo vlastnom areáli, ponúka množstvo príležitostí na šport a pohyb na čerstvom vzduchu:

  • 2 tenisové kurty s umelým povrchom
  • futbalové ihrisko s prírodnou trávou
  • pieskové ihrisko pre plážový volejbal
  • ihrisko pre petang
  • stolný tenis
  • krytú kolkovú dráhu
  • malý fitness pod holým nebom
  • badmintom, plážový tenis
  • detský kriket
  • kneippov chodník pre chôdzu na boso.

Pre hotelových hostí poskytujeme možnosť zapožičania bicyklov a palíc pre severskú chôdzu. Rašeliniskové jazerá, priamo susediace s naším parkom, sú výborné lovné rybníky. Ubytovaní hostia majú možnosti si u nás zapožičať čln s príslušenstvom a vychutnať si tak plavbu na jazere počas sezóny.

PARK A ZÁHRADA

Hotelový park sa nachádza na miestach, kde po milióny rokov vo vnútri zeme zrela cenná rašelina. Po jej vyťažení v nedávnej minulosti tu ostala zem zjazvená a plná hlbokých jám. Rozhodli sme sa vniesť do tohto krásou obklopeného kúska zeme opäť život a začať písať jeho úplne novú kapitolu. Z mesačnej krajiny sme trpezlivou a láskyplnou prácou vytvorili mladú, zelenú oázu. V našom parku nájdete zaujímavé dreviny, bylinkovú záhradu, mladý ovocný sad, romantické jazierko obrastené rákosím.

Môžete meditovať v tráve pri ručne maľovanej mandale alebo precítiť spojenie s energiami zeme pri chodení na boso po špeciálne na tento účel upravenom chodníčku. Rozľahlosť parku so širokým spektrom voľno časových aktivít ponúka každému možnosť vybrať si podľa vlastnej chuti či už šport či nerušený priestor pre oddych alebo romantický piknik v parku.

Viac info o hoteli získate tu