Vitajte v Belianskych Tatrách, v malebnej Tatranskej Javorine.

Hotel Montfort vďaka svojej unikátnej polohe v Belianskych Tatrách ponúka svojim hosťom príjemné prostredie na školenia, konferencie či teambuildingy. Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest , žiadni turisti či návštevníci LEN VY, VAŠI KLIENTI, KOLEGOVIA, OBCHODNÍ PARTNERI, RODINA ČI PRIATELIA.

Kongresy a teambuildingy na opačnej strane Tatier

Prednosťou hotela sú konferenčné priestory. Hostia majú k dispozícii Malý a Veľký modrý salónik, kinosálu a Červený salónik.

Veľký modrý salónik – kapacita: 50 miest na sedenie, druh sedenia: škola. Technické vybavenie: dataprojektor, plátno, flipchart. „Modrá je dobrá“ a podporuje koncentráciu. Miestnosť s výhľadom na Belianske Tatry príjemne presvietená tatranským slnkom. Salónik je možné prepojiť s Malým modrým salónikom (25 miest) a vytvoriť spoločný priestor pre 75 ľudí.

Výmoženosťou hotela je klasické kino s plátnom na celú stenu, je vybavené vstavaným dataprojektrom, zvukotechnikou a flipchartom. Pre svoj štedrý výhľad na tatranský les a jedinečnú atmosféru je obľúbenou konferenčnou miestnosťou. Je to miestnosť s osobitou históriou. Práve v Kine sa do roku 1989 cenzurovali všetky filmy, predtým ako boli premietnuté divákom v československých kinách.


Červený salónik – kapacita: 50 miest na sedenie, druh sedenia: „I“ Technické vybavenie: dataprojektor, plátno, flipchart. Miestnosť, s ktorou je spojená história Slovenska. Práve tu bola 26.10.1992 podpísaná záverečná zmluva o rozdelení Česko-Slovenska.

Slovenská izba je spoločenský priestor vedľa reštaurácie s tradičnými folklórnymi prvkami umiestnenými okolo veľkého otvoreného kozuba. Možnosť posedenia a grilovania na vonkajšej terase, rovnako tradične slovensky ladenej. Kapacita: 50 ľudí, reštauračné sedenie.

Reštaurácia

Po všetkých aktivitách, ktorá ponúka hotel Montfort**** a jeho výnimočné okolie človek poriadne vyhladne. Náš skúsený team kuchárov pod taktovkou šéfkuchára Petra Pajpacha dokáže ulahodiť Vašim chutiam, či už ste priaznivci tradičnej slovenskej kuchyne alebo alternatívneho zdravého štýlu stravovania.  Váš zážitok z dobrého jedla, voňavej kávy  či  bylinkových čajov umocní aj takmer všade naskytujúci sa priamy výhľad na Muráň, či už sa nachádzate v reštaurácii, kaviarni alebo vo foyer hotela. V priestoroch foyer a kaviarne je možné zrealizovať recepciu až pre 200 hostí.

Wellness centrum

Vo wellness centre si hostia oddýchnu po celodenných konferenciách  v 6 saunách, jaccuzi, bazéne s protiprúdom či pri relaxačnej masáži.

Ubytovanie

Hotel Montfort disponuje celkovým počtom 110 pevných lôžok. Takmer na každej izbe je možné využitie prístelky. V hoteli nájdete dvojlôžkové, trojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány.

Doplnkové služby a atrakcie v okolí

Športové centrum:

  • squash; biliard; bowling; stolný futbal; vzdušný hokej Masáže (klasická, športová, aróma masáž, masáž lávovými kameňmi…)

Atrakcie v blízkosti hotela:

  • V okolí hotela sa nachádzajú lyžiarské strediská: Ski Taja (1,1 km), Jurgow Ski (8,6km), Ski centrum Strednica Ždiar (9,1 km), Bachledka Ski&Sun (15,9km), kde môžete okrem lyžovania navštíviť aj Chodník korunami stromov. Ak ste priaznivcami turistiky, odporúčame sa prejsť k Morskému oku alebo turistiku v dolinách Belianských Tatier. Milovníci historických miest si prídu na svoje v meste Zakopane (23 km) u našich severných susedov alebo v meste Kežmarok (34 km), kde sa oplatí navštíviť aj Kežmarský hrad. V blízkom Jurgowe je možnosť povoziť sa na štvorkolkách alebo v zime na snežných skútroch.

Viac info o hoteli získate tu: