Hotel Panorama **** ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne, ktoré uspokoja potreby i toho najnáročnejšieho klienta. Hotel je vybavený wellness centrom, kde nájdete bazén, sauny, whirlpool, ľadové vedro, vodné kúpele a mnoho ďalšieho. Vybrať si tiež môžete zo širokej ponuky masáží. V hoteli sa nachádza reštaurácia Tilia, lobby bar Salvia a záhradná terasa. Samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko a internetové Wi-Fi pripojenie.

Myslite aj Vy na Vaše zdravie!

Dovolenka – čas, ktorý sa nám bežne spája s užívaním si, leňošením, dopriavaním si všetkého viac, ako v bežné dni. Určite každý z Vás pozná tie stresujúce chvíľky po skončení voľna, kedy so strachom očakávame, čo ukáže naša ručička na váhe. Po pobyte v našom hoteli však môžete byť úplne pokojní. Stále sa zvyšujúci trend vyznávania zdravého životného štýlu sa odrazil aj na našich službách. Nejde o podávanie striktne diétnych jedál, ale o umenie navariť chutne a zároveň zdravo, vyberať kvalitné a čerstvé suroviny a dokázať pripraviť bežné jedlá v ľahšej a menej kalorickej variante. Chceme hostí presvedčiť, že gastronomický zážitok môže existovať aj v zdravej verzii.

Nejde však len o zostavenie menu. V našej reštaurácii nájdete označenie Healthy food –  špeciálne vytvorené pre rozpoznanie zdravých jedál a aj „stenu zdravia“, kde naši hostia majú možnosť v krátkych kľúčových slovách spoznať, čo je to zdravé stravovanie a ako s ním začať, prípadne ako naštartovať metabolizmus. V prípade záujmu naši páni kuchári hosťom veľmi radi objasnia zloženie jedál a poradia pri výbere.

Keďže vianočné sviatky sa v každej domácnosti niesli v duchu neobmedzovania sa a častokrát prejedania, u nás sme rok odštartovali špeciálnym detoxikačným menu na odľahčenie organizmu. Avšak ani pri príprave bežných jedál nechýbajú ingrediencie ako quinoa, pohánka, kokosové či mandľové mlieko, kukuričná múka, chia semiačka a podobne, ktoré sú vďačným variantom niektorých menej zdravých surovín. Ich spoločným znakom je kvalita, čerstvosť, lokálnosť a sezónnosť.

Vyhľadávanou a obľúbenou špecialitou je domáci kváskovo – špaldový chlieb. Pre tých, ktorí sa nechcú vzdať pečiva, je úplne ideálny. Pripravený bez chémie, ľahšie stráviteľný, dobré baktérie z kvásku pôsobia pozitívne na našu črevnú mikroflóru, neprekysľujú organizmus, ale naopak rozkladajú lepok, aby bol pre naše telo prijateľnejší. A navyše, chutí vynikajúco!

Snažíme sa ísť s dobou a neobmedzovať hostí, ktorí sa rozhodli pre zdravý životný štýl. Strava je však len jednou z jeho súčastí. Dbáme na to, aby sme ubytovaným vedeli zabezpečiť aj aktívny program. Teplice sú obklopené krásnou prírodou a horami a bola by škoda toto prostredie nevyužiť. Nejde len o pohyb, ale aj o celkovú psychohygienu, očistenie sa od zlých myšlienok. Aj o tom predsa dovolenka je – zabudnúť na starosti a stresy a načerpať energiu do ďalších dní.

Zapožičaním bicyklov a nordic walking paličiek to však u nás nekončí. Naši zamestnanci sa aktívne zúčastňujú organizácie turistických výletov a sprevádzajú hostí po okolitých kopcoch. Pobyty bývajú obohatené o cvičenie pri bazéne či kruhový tréning. Neobmedzený vstup do bazéna, saunového sveta a fitness centra sú pravidelným doplnkom všetkých pobytových balíčkov. Hotel sa veľmi rád zapája do spolupráce pri organizovaní rôznych športových pobytov (zumba, aerobik, futbal, cyklistika) či pobytov spojených s redukciou hmotnosti, kde sa hostia môžu naučiť zdravo variť a zlepšiť svoju celkovú fyzickú výkonnosť, detoxikovať organizmus a nabrať stratenú energiu. Stačí len prísť a vyskúšať! Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac info o hoteli získate tu: