Hotel Patria**** je exkluzívny hotel, nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Hotel je dominantnou stavbou Štrbského plesa a jeho názov je odvodený od neďalekého štítu Patria (vlasť), vysokého 2203 m. n. m. Vďaka svojmu jedinečnému výhľadu, prvotriednym ubytovacím službám, gastronomickým špecialitám a modernému wellness patrí hotel od roku 1976 k najvyhľadávanejším destináciám medzi domácimi a zahraničnými hosťami.

Pri vstupe do hotela vás očarí priestranná lobby, ktorej súčasťou je jazierko obklopené rastlinami, pripomínajúce malú botanickú záhradu. Na prízemí hotela nájdete hotelovú vinotéku či lobby bar, slúžiace ako relaxačný priestor, kde si môžu hostia oddýchnuť pri drinku či menšom občerstvení. Súčasťou hotela je Vatra Club, ktorý poteší každého, kto sa vo večerných hodinách rád zabaví pri dobrej hudbe. Z izieb hotela Patria**** je prekrásny výhľad na skvosty tatranskej prírody – či už na pleso alebo veľkolepé horské štíty.

ubytovanie

Izby s exkluzívnym výhľadom

Hotel Patria**** má k dispozícii 140 izieb a 20 apartmánov s celkovou kapacitou 320 lôžok. Všetky izby ponúkajú prekrásny výhľad na scenériu tatranskej prírody, či už sú to majestátne vysokohorské štíty, alebo unikátne jazero – Štrbské pleso. Vyberte si z ponuky našich izieb a užite si svoj pobyt vo Vysokých Tatrách podľa vlastných predstáv. V cene ubytovania sú výborné raňajky a vstup do Wellness Patria Aqua Paradise počas celej doby vášho pobytu.

Kongresy a školenia

Usporiadajte v Hoteli Patria**** kongres, školenie či event na profesionálnej úrovni. Spolu s našim personálom sa postaráme o vašu plnú spokojnosť, nielen v rámci kongresových služieb, ale tiež ubytovania, gastronómie a oddychu. Kongresové sály hotela Patria**** sú ideálnym miestom pre usporiadanie firemných školení, akcií, sympózií  a kongresov.

K dispozícii je vám kongresová hala s kapacitou 400 miest, nová kongresová sála pri Vatra clube  s kapacitou 160 miest, Lovecký salónik – 80 miest a ďalšie 3 menšie salóniky s kapacitou do 25 hostí. Priestory sú vybavené modernou a profesionálnou technikou.

Teambuildingy

Zabavte sa spolu s kolegami pri aktivitách, ktoré vám pomôžeme naplánovať v spolupráci s našou partnerskou eventovou firmou Proevents. Utužte kolektívneho ducha pri spoločenských hrách a aktivitách, ktoré spravia z každého firemného pobytu nezabudnuteľný zážitok.

Teambuilding v lete

  • Jar, leto alebo jeseň poskytujú mnoho možností nepoakovateľnej teambuildingovej zábavy. Vyskúšajte veslovanie, MTB Tatry trek, bike and raft duatlon, alebo sa zabavte pri horalských aktivitách, či bungee futbale.

Teambuilding v zime

  • Počas zimného obdobia sú Vysoké Tatry ako stvorené na outdoorové aktivity, ku ktorým neodmysliteľne patrí sneh a zimné športy. Vyskúšajte svojho tímového ducha pri slackline, so snowball zorbingom, pri bungee runningu alebo geocachingu.

Wellness Patria Aqua Paradise

Oddýchnite si vo Wellness Patria Aqua Paradise. Novozrekonštruované wellness zázemie sa skladá z dvoch podlaží a vonkajšej časti. Nájdete tu mnoho príležitostí ako zrelaxovať svoje telo a oddýchnuť myseľ. Oddýchnite si vo Wellness Patria Aqua Paradise. Novozrekonštruované wellness zázemie sa skladá z dvoch podlaží a vonkajšej časti. Nájdete tu mnoho príležitostí ako zrelaxovať svoje telo a oddýchnuť myseľ.

Vo wellness Patria Aqua Paradise nájdete:

  • Soľný parný kúpeľ, bylinkovú inhaláciu, eukalyptový parný kúpeľ, rímsky parný kúpeľ, sanárium, tepidárium, whirlpool, masážny bazén, vodnú cestu, škótske streky, tropický dážď, prívalovú sprchu, ľadovú jaskyňu, lehátka, odpočiváreň, bar, bylinné sanárium, lesnú panorámu, vodopád skok, horský dážď, horskú bystrinu, fínsku zrubovú saunu, ochladzovací vodopád, detský bazén so šmýkalkou a plavecký bazén.

Gastronómia

Slnečná reštaurácia

Pozývame vás do priestrannej Slnečnej reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch hotela. Reštaurácia má kapacitu 180 miest, ponúka výborné špeciality domácej a zahraničnej kuchyne a bohaté raňajky a večere formou bufetových stolov. V slnkom presvetlených priestoroch hotelovej reštaurácie okamžite pocítite príval pozitívnej energie. Medzi chutnými špecialitami domácej aj zahraničnej kuchyne si určite každý nájde svoje. Hotelová reštaurácia si dlhodobo udržuje vysoký štandard v príprave jedál, čo potvrdzujú najmä pozitívne ohlasy našich hostí.

Koliba Patria

Zatúžili ste po pravých domácich špecialitách? Navštívte Kolibu Patriu, kde si v príjemnom prostredí vychutnáte vaše obľúbené jedlá slovenskej kuchyne. Ľudovo ladený interiér vo vás vyvolá príjemné spomienky na dávne časy. Okolie koliby je ako stvorené na prechádzku rozprávkovou tatranskou scenériou, po výdatnom obede či večeri.

Viac info o hoteli získate tu