Kongres a Wellness hotel vo Zvolene

Kongress & Wellness Hotel Tenis je svojím vybavením a moderným zariadením to správne miesto pre Váš biznis ako aj pre relax počas celého roka. Hotel je jedinečný svojou polohou na hlavnom ťahu Bratislava – Zvolen – Košice. Na tomto mieste sa snúbi kombinácia biznisu, športu a relaxu v krásnom prostredí Stredného Slovenska.

RATES ARENA

Rozširuje športové možnosti pre ubytovaných hostí hotela, ako aj pre širokú verejnosť. Na jednom mieste nájdete moderné dvojpodlažné fitness centrum, štúdiá na skupinové cvičenia, multifunkčnú športovú halu a squashový kurt. Pre športové kluby je k dispozícií ďalších 16 lôžok, ktoré rozširujú ubytovaciu kapacitu Hotela Tenis.

Fitness centrum

Dvojpodlažné fitness centrum je rozdelené do štyroch zón: posilňovacia, funkčná, kardio a strečing zóna. Prostredníctvom EMS cvičenia si udržíte postavu a zregenerujete svalstvo. Fitness centrum ponúka služby osobných trénerov a výživového poradenstva.

Skupinové cvičenia

3 priestranné štúdiá ponúkajú viac ako 20 rôznych druhov skupinových cvičení. Obľúbenými sú: funkčný a kruhový tréning, spinning, pilates a joga, cvičenia pre budúce ako aj aktívne mamičky, tréningy pre deti a mnoho ďalších. Ponuku cvičení v štúdiách dopĺňa aquatabata v plaveckom bazéne hotela.

Multifunkčná športová hala

Športová hala s rozmerom 36x17m a hľadiskom pre 500 osôb na sedenie je ideálnym miestom na organizovanie športových podujatí, koncertov a halových športov ako je volejbal, basketbal, alebo bedminton. Hala ponúka možnosť prenájmu aj na súkromné športové tréningy a teambuildingy.

Viac info na www.hoteltenis.sk alebo na www.ratesarena.sk