Biznis, šport a relax v krásnom prostredí Stredného Slovenska

Hotel Tenis vo Zvolene je už dlhé roky spájaný s kongresovými podujatiami. V štyroch moderne vybavených sálach usporiadava podujatia s kapacitou až do 440 osôb.Prednosťou tohto miesta je ideálna dostupnosť na trase BA-ZV-KE, 154 lôžok, bezstĺpové kongresové priestory, parkovisko pre 200 áut, ako aj multifunkčná tenisová hala na výstavy a väčšie eventy.

Wellness centrum TenSpa ponúka oddych v piatich saunách, hydroterapiu, tepidárium a bazénovú časť, kde si zaplávate v plaveckom, v relaxačnom a v detskom bazéne. Rozsiahly areál ponúka vyžitie pre aktívnych športovcov. Tenis si môžete zahrať na vonkajších a vnútorných tenisových kurtoch, vyskúšajte squash, adventure golf, stolný tenis, minifutbal, volejbal, bedminton alebo bowling. Športový areál sa aktuálne rozrastá o ďalšie aktivity.

Nové športové centrum – RATES Aréna

Čo máme nové?

V druhej polovici roka 2018 pribudne v areáli najväčšie športové centrum vo Zvolene – RATES ARÉNA. Pripravuje sa dvojpodlažné fitness centrum, široká ponuka cvičení pre skupiny a jednotlivcov, pre všetky vekové kategórie, ako aj cvičenia pre deti. Športová hala bude okrem klasických halových športov slúžiť aj na eventy, s kapacitou 500 miest na sedenie pre divákov.

O aké športy sa rozšíri športovo-rekreačný areál?

Fitness centrum bude prístupné nielen hotelovým hosťom, ale aj pre klientelu v okolí Zvolena. Posilňovacie stroje podporujú prirodzenú biomechaniku pohybu začiatočníkov a vrcholových športovcov. Ženy určite poteší jóga, pilates, bodywork alebo spinning.Pre pánov bude pripravenánová squashová hala a bedminotové kurty. Novinkou v tejto oblasti bude ponuka cvičení s elektrostimulačným prístrojom MihaBodyTec.Oddychová zóna s barom ponúkne zdravé a chutné občerstvenie návštevníkom Rates Arény.

A že kongresy nefungujú počas letných dní? Pracovať sa dá predsa aj von. Vezmite kolegov a spravte si uvoľnenú poradu pri dobrom jedle a zábave. Rozsiahly športový areál, veľkokapacitné parkovisko a chutnú gastronómiu ocenia počas leta všetci, ktorí milujú grilovanie a zároveň si radi pomerajú sily v zábavnom golfe s kolegami.

Ešte stále hľadáte miesto na teambuilding?

www.hoteltenis.sk