Kongres hotel vo Zvolene

Congress & Wellness Hotel Tenis je svojím vybavením a moderným zariadením to správne miesto pre Váš biznis ako aj pre relax počas celého roka. Hotel je jedinečný svojou polohou na hlavnom ťahu Bratislava – Zvolen – Košice. Na tomto mieste sa snúbi kombinácia biznisu, športu a relaxu v krásnom prostredí Stredného Slovenska. Hotel Tenis sa nachádza vo Zvolene, v jednom z najstarších miest na Slovensku. V hoteli je možné ubytovanie v 73 klimatizovaných izbách s kapacitou 154 lôžok. Kongresové priestory sú bezbarierové vybavené najmodernejšou prezentačnou technikou.

 

ŠPORTOVO-REKREAČNÝ AREÁL

Športovo-rekreačný areál Hotela Tenis ponúka celú škálu rôznych možností športovej aktivity. Ak ste nadšencom kolektívnych alebo individuálnych športov, ste na správnom mieste. Všetky športové aktivity sú plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj širokej verejnosti. Odporúčame včasnú rezerváciu športovísk.

  • Hotel robí bezkonkurenčným vo svojom okolí hlavne rozsiahly tenisový areál, ktorý je plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj ostatným tenisovým nadšencom. Ak pred tenisom uprednostňujete squash, môžete si ho zahrať vo vnútorných priestoroch hotela.
  • Adventure golf s 18 jamkami je veľmi obľúbenou voľnočasovou aktivitou. Hrou si vycibríte svoju presnosť a trpezlivosť. Výhodou tejto zábavnej aktivity je, že nie je limitovaná vekom.
  • Blízkosť futbalovo-atletického štadióna poskytuje výborné podmienky pre športové campy a väčšie outdoorové akcie.
  • Súčasťou našej ponuky je možnosť prenájmu a rezervácia tenisových kurtov, squashového dvorca a adventure golf ihriska podľa požiadaviek návštevníkov počas celej sezóny.
  • Stolný tenis, volejbal, bowling, šípky, bedminton, biliard ako aj futbal s minifutbalom si môžete zahrať taktiež v areáli Hotela Tenis.
  • RATES ARÉNA – multifunkčná športová a eventová hala, fitness, gym floor.

Mikulášske balíčky

S koncom roka a s prípravami firemných vianočných večierkov sa veľa krát črtá v spoločnostiach otázka obdarovania zamestnancov-kolegov. Pri tejto príležitosti pripravil HOTEL TENIS pre kongresovú klientelu tip na darček.

Mikulášske balíčky pre dospelých neobsahujú sladkosti, ani uhlie pre neposlušných. V balíčku však nájdete:

  • TENIS OPEN rose wine, 0,75l (víno z nášho kraja)
  • WELLNESS vstup pre 2 osoby, 3 hod. (bazény, sauny, hydroterapia, tepidárium)
  • RATES ARENA jednodňový vstup pre 2 osoby (fitness, skupinové cvičenia)

Cena balíčka s výraznou zľavou -65% je naozaj zaujímavá a s objednaným množstvom balíčkov ešte viac ušetríte.

Využite sociálny fond pre Vašich zamestnancov

Ak Vás Mikulášske balíčky neoslovili, HOTEL TENIS má pripravenú bohatú ponuku služieb sociálneho programu pre Vašich zamestnancov. Stačí si dohodnúť stretnutie, alebo kontaktovať marketingové oddelenie a vyberiete si službu ktorá Vás určite zaujme. V ponuke sú vstupy na plaveckú hodinku a do wellness, masáže, vstupy na športoviská, gastronomický pôžitok, pobyty šité na mieru, alebo aj fitness vstupy už v čoskoro otvorenej novej športovej hale.

HOTEL TENIS, miesto pre Váš biznis, šport a relax.

Viac info: obchod@hoteltenis.sk / 0915 811 088