Biznis, relax a wellness Hotel Karpatia **** oslovuje svojich klientov už vyše 50 rokov. Moderný štýlový dizajn, nadštandardné profesionálne služby v oblasti ubytovania, gastronómie, kongresov, wellness a to všetko spojené s ľudským záujmom a ústretovosťou vytvárajú jedinečnú atmosféru tohto výnimočného hotela.

VYKROČTE ZA HRANICE FANTÁZIE CHUTÍ

Klimatizovaná reštaurácia Mozaika Hotela Karpatia **** ponúka pre svojich stálych hostí a návštevníkov široký výber tých najchutnejších jedál v rámci denného menu a A la Carte. Tím reštaurácie sa postará o biznis klientelu počas seminárov a konferencií, svadobčanov, oslávencov ale aj pozostalých, ktorí spoločne vzdávajú pietu svojim zosnulým.

Pre každého sa nájde výnimočné menu šité na mieru. Jedinečná chuť regionálnej kuchyne a výrazný cit pre medzinárodnú gastronómiu zaraďujú reštauráciu Mozaika medzi tie najvyhľadávanejšie v regióne Zemplína.

NECHAJTE SA UNÁŠAŤ TAJOMSTVOM NOCI A SKVELÉHO SPÁNKU

Hotel Karpatia**** ponúka ubytovanie takmer 90 hosťom v 45 klimatizovaných, vkusne a trendovo zariadených jednoposteľových, dvojposteľových a rodinných izbách.

Úplne nové a komfortné matrace sú zárukou príjemného oddychu. Luxusne zariadené izby s maximálnym vybavením (ako napr. FULL HD smart LED TV so satelitnými programami, telefón, Wi-FI, chladničkou s mini-barom, trezorom, nastaviteľnou klimatizáciou, kávovým servisom, županom s papučkami a iné) zaručujú priam domáce pohodlie.

OSOBITOSŤ A ŠTÝL V KAŽDOM DETAILE

Biznis, relax a wellness Hotel Karpatia**** disponuje výnimočnými priestormi na vzdelávacie a spoločenské aktivity. Semináre, konferencie, svadby, oslavy, divadelné alebo koncertné predstavenia si nájdu svoje miesto v štyroch nádherných salónikoch a jednej sále.

Privátny LOBBY salónik s kuchynkou a širokým sortimentom alko / nealko nápojov ukrytý medzi luxusnými izbami vznikol pre účely komorných stretnutí pre max. 10 ľudí. Je to ideálne miesto na riešenie výziev a podpisovanie zmlúv.

Anglický salónik je špecifický svojím štýlom kde jedinečnú atmosféru dotvára funkčný krb. Má kapacitu do 40 ľudí.

Primátorský salónik pre 30 ľudí je ladený moderne pre akcie rôzneho charakteru.

Tokajský salónik je zväčša využívaný na semináre a biznis mítingy do 20 ľudí, ktoré môžu byť spojené aj s ochutnávkou vínka alebo koňaku.

Konferenčná sála je technicky vybavená na väčšie semináre, konferencie ale aj svadby, koncerty,  večerné koktejly a iné spoločensko – kultúrne vyžitie. V závislosti od typu sedenia sa do miestnosti vojde 160 ľudí.

SPRÍJEMNÍME VÁM CHVÍLE, NECHAJTE SA LEN VIESŤ

Karpatia Relax je moderné športovo-relaxačné centrum Hotela Karpatia****. Ponúka možnosť kvalitne si zacvičiť vo fitness centre, relaxovať vo wellness či vychutnať si masáž po náročnom dni.

Hotelový wellness ponúka svojim hosťom vírivku,fínsku saunu, infrasaunu, bio sanunu, ochladzovací bazén, ochladzovacie vedro, Kneippov chodník, Tepidárium.

Rôzne masáže a skúsení maséri s rôznymi technikami sú neodmysliteľnou súčasťou pestrej ponuky služieb.  Doprajte teda oddych svojmu telu a duši.

Viac info o hoteli získate tu