Barokovo-klasicistický Kaštieľ Mojmírovce z 18. storočia obklopený nádherným anglickým parkom vás už na prvý pohľad očarí svojím unikátnym spojením historického prostredia a kvalitných služieb hotela. Originálne zrekonštruované priestory sú určené pre individuálnych hostí ako aj pre firemnú klientelu s bohatou ponukou športových a voľnočasových aktivít. Špičková úroveň gastronómie a vynikajúce kulinárske špeciality dotvárajú nezabudnuteľný a výnimočný zážitok z príjemne strávených chvíľ v jedinečnom prostredí.

Barokový deň 2019

„Z BAROKA DO SÚČASNOSTI“ 

Dňa 3.8.2019 vás srdečne pozývame prežiť jedinečný deň v duchu historickej atmosféry, ktorý vás prevedie „Z BAROKA DO SÚČASNOSTI“.

Predpredaj vstupeniek od 15.7. do 31.7.2019 na recepcii kaštieľa.

Viac info o podujatí a o vstupenkách získate tu

Konferencie a podujatia

Hľadáte reprezentatívne priestory pre kongres, seminár, školenie, firemné prezentácie, teambuildingové eventy, športové a kultúrne podujatia, záhradné slávnosti, svadby, rodinné oslavy, plesy? Ak chcete mať istotu, že Vaše podujatie bude profesionálne zabezpečené a zároveň že si ho môžete sami užiť s pocitom, že o všetko je postarané, v Kaštieli Mojmírovce ste na správnom mieste.

Vďaka našim bohatým skúsenostiam s organizáciou slovenských aj medzinárodných podujatí, variabilnej ponuke výnimočných priestorov a známej fantastickej kuchyni v nás získate spoľahlivého partnera pre organizovanie Vašich podujatí. Kontaktujte nás a radi Vám pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Ubytovanie

Lákavú kombináciu histórie, pokojného prostredia uprostred parku a komfortného ubytovania nájdete v kompletne zrenovovaných izbách a apartmánoch priamo v priestoroch Kaštieľa z 18.storočia a priľahlej zrekonštruovanej depandance budove – Žrebčín. Celková kapacita ubytovania – 84 lôžok.

Izby v historickom kaštieli

Bohatá história a unikátna atmosféra kaštieľa sú v izbách premietnuté do nového, moderného vzhľadu v harmónii so starobylým jadrom budovy. Výrazná farebná odlišnosť tapisérií a vysoké stropy dodávajú izbám priestranný nádych a komornú atmosféru.

Ubytovanie v dependance

Zrekonštruovaný depandance je dnes na prízemí moderným kongresovým centrom a v podkroví ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách.

Wellness centrum

V hoteli Kaštieľ Mojmírovce**** si môžete dopriať príjemný relax nielen po náročnom dni. V areáli hotela, na ploche 817 m2, ponúkame našim klientom priestor pre aktívny oddych, ale i pohladenie tela a duše.

Plavecký bazén

  • 25 m plavecký bazén s hĺbkou 1,5 m (teplota vody do 27 °C, teplota vzduchu 29°C)

Wellness vám ponúka

  • fínska suchá sauna s ochladzovacím bazénom
  • parná soľná sauna
  • parná bylinná sauna
  • ľadová sprcha
  • sprchy s masážnymi a dažďovými hlavicami
  • Kneippov kúpeľ

Vstup do 25 m hotelového plaveckého bazéna, vstup do wellness  a fitness je pre ubytovaných hostí zdarma.

Viac info o hoteli získate tu