Unikátny historický skvost zvaný Royal Palace***** sa nachádza v malebnom kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice. Súčasná elegancia a noblesa hotela podčiarkuje časy, v ktorých bola táto čarovná historická budova postavená. Kráľovský hotel Royal Palace má úžasnú schopnosť preniesť hostí v čase a svojich päť hviezdičiek v logu si nepochybne zaslúži.Vďaka citlivej rekonštrukcii s vynikajúcim dizajnovým návrhom, spájajú jeho interiéry čaro minulosti s moderným komfortom.Okrem pôvabných izieb v nadčasovom štýle Art Deco ponúka hotel Royal Palace***** svojim návštevníkom spoločenské priestory, ktoré sú ako stvorené na konferencie alebo firemné meetingy.

Kursalón

Srdce spoločenského života predstavuje miestnosť s kapacitou 150 osôb, zvaná Kursalón. Disponuje všetkými modernými technológiami, ktoré sú pri konferencii nevyhnutné. Okrem toho sa tu nachádza aj vyvýšené pódium a dostatočne veľa priestoru na organizovanie akcií akéhokoľvek druhu.

Kráľovská Dvorana

Kráľovská dvorana spája luxus, dostupnosť moderných technológií a príjemne pohodlné posedenie na čerstvom vzduchu. Systém niekoľkých plôch poskytuje ideálny priestor až pre 140 osôb.

Salón Elizabeth

Útulný priestor s kapacitou 8 miest je ideálny na diskrétne stretnutia, pri ktorých budete môcť obdivovať krásy kúpeľného parku z letnej terasy. Pre dokonalý komfort je Salón Elizabeth prepojený so susedným superior apartmánom.

Restaurant Sissi

Pýchou Hotela Royal Palace***** je nepochybne Restaurant Sissi, ktorý spája tradičnú kuchyňu habsburského cisárskeho dvora s modernými trendami v gastronómii. Dokonale prepracovaný, originálny a premyslený foodstyling dodáva reštaurácii nezameniteľný kráľovský punc kvality, ktorý zaručene zapôsobí na všetkých milovníkov dobrého jedla.

Royal Bath

Využite skvelú príležitosť a spojte prácu s jedinečným oddychom. Klenotom kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach je zaručene Modrý kúpeľ alebo inak Royal Bath. Nájdete ho priamo v Hoteli Royal Palace***** a jeho výnimočnosť spočíva najmä v tom, že termálna minerálna vyviera priamo pod jeho povrchom. Blahodarné účinky jeho vôd si užívali európske historické osobnosti už od roku 1728 a na svojej sile nestratil ani v súčasnosti. Využite priestory novootvoreného Hotela Royal Palace*****, využite jeho lokalitu, ktorá je ako stvorená na diskrétne pracovné stretnutia či konferencie a užívajte si kráľovský luxus v Turčianskych Tepliciach.

Viac info o hoteli získate tu