Strategická poloha, moderné prostredie a luxus 4* ponúka Košice Hotel!

KOŠICE HOTEL**** je moderný štvorhviezdičkový hotel s atraktívnym dizajnom a 24-hodinovou prevádzkou recepcie.V smere od Bratislavy je Vašou prvou zastávkou a zároveň aj najbližšie ku košickému letisku, 7 minút jazdy. Ešte rýchlejšie sa dostanete do historického centra mesta, či na vynovenú železničnú stanicu,ktoré sú vzdialené krátkych 5 minút. Len pár metrov chôdze od hotela sa nachádza nie len interiérové detské ihrisko, ale aj najväčšie obchodno-zábavné centrum na východnom Slovensku.

Hotel zaručuje komfort plne klimatizovaných a elegantne zariadených 39 izieb, s možnosťou až 76 lôžok.Moderná Reštaurácia Košice s kapacitou 70 osôb uspokojí svojou novou ponukou a la carte aj náročného gurmána. Správnou voľbou pre obchodné rokovania, konferencie, čiďalšie nezabudnuteľné spoločenské akcie je kongres v Košice Hotel. K dispozícii sú 2 sály.

Konferenčná a spoločenská sála Alžbeta ponúka útulne a moderne zariadený priestor. Využitím mobilnej steny je možné vytvoriť dve akusticky nezávislé a izolované miestnosti, sálu Alžbeta I. a Alžbeta II. Pri rôznych typoch sedenia tak vieme zabezpečiť akcie s kapacitou 20 – 150 účastníkov. Elegantnú sálu počas dňa zalieva denné svetlo. Technické a interiérové vybavenie na vysokej úrovni a najmodernejšia klimatizačná technológia vytvára ideálne podmienky na realizáciu podujatí.

Multifunkčná kongresová a spoločenská sála Michal je dimenzovaná na kapacitu až 200 osôb, pričom ponúka bohaté možnosti variability a dispozičného riešenia umiestnenia sedenia a občerstvenia. Súčasťou je aj tanečný parket. Sála Michal je priestor vhodný na realizovanie spoločenských, firemných a iných akcií. Veľkoryso vybavený interiér je po estetickej i technickej stránke predurčený našim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu.

Viac info o hoteli získate tu