Čarovné miesto, kde nájdete ideálne priestory pre váš firemný teambuilding, luxusné ubytovanie, špičkovú gastronómiu a obrovský kus histórie. Presne takto nejako by sa dal v skratke opísať klenot slovenského kúpeľníctva Hotel Royal Palace*****, v ktorom sa budú vaši zamestnanci cítiť ako v bavlnke.

Náš päťhviezdičkový skvost má k dispozícií osem miestností s kapacitou až 100 osôb, pričom každá z nich je vybavená všetkými potrebnými prvkami pre vašu bezchybnú prezentáciu. Jeho interiéry s jedinečným puncom noblesy sú vhodné pre firemné meetingy, teambuildingové aktivity, či kongresy a konferencie v dokonalom štýle. Zorganizovať kvalitný event, na ktorom budú zúčastnené významné osobnosti vašej firmy je vždy náročné.

Zamestnávateľ musí dbať predovšetkým na to, aby sa všetci pozvaní cítili komfortne, a aby im nič nechýbalo. Hostí si treba predsa vážiť, a aj preto majú všetci naši zákazníci možnosť využiť účinky turčianskej termálnej minerálnej vody priamo v hoteli v podobe kráľovského kúpeľa Royal Bath, ktorý stojí priamo na prameni nášho tekutého zlata. Vytváranie vhodných podmienok a možností pre udržanie fyzickej a psychickej kondície vašich zamestnancov je cieľom každej prosperujúcej firmy. Odmeňte svojich zamestnancov a doprajte im zaslúžený luxus, ktorý u nás zaručene nájdu.

O tom, že je náš hotel naozaj unikátny svedčí aj fakt, že je zaradený medzi národné kultúrne pamiatky. Toto jedinečné zariadenie spájajúce dokonale luxusné ubytovanie so službami najvyššej úrovne si to právom zasluhuje svojou výnimočnou schopnosťou preniesť hotelových hostí v čase. Práve tento pocit vám totiž sprostredkujú skvostné interiéry zariadené v štýle art deco, ktorý bol hitom začiatku 20. rokov minulého storočia.

Náš luxusný hotel dodá vášmu firemnému eventu dokonalý punc kvality s kompletným servisom od ubytovania, cateringu, animátorských služieb až po liečivé wellness procedúry. Využite naše služby a vyzdvihnite vašu firmu na tú najluxusnejšiu úroveň.

Viac info o hoteli získate tu