Hotelový rezort ORAVSKÝ HÁJ sa vyníma v priam nedotknutej prírode Oravy

Objavte čaro vidieckej prírody v hotelovom rezorte ORAVSKÝ HÁJ. Hotelový komplex sa vyníma v priam nedotknutej prírode Oravy. Ponúka rozprávkové ubytovanie na Orave, poctivú domácu kuchyňu, zážitky na koňoch v krytej jazdeckej hale a pokoj a harmóniu vo wellness. Hotel disponuje aj špičkovo vybavenou konferenčnou sálou, v ktorej je možné organizovať aj svadby a oslavy. Príďte si k nám oddýchnuť!

Ubytovanie na Orave v hoteloch ORAVSKÝ HÁJ a BREZOVICA sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Hotelový rezort ponúka rozprávkové ubytovanie na Orave a poctivú domácu kuchyňu. Hotely na Orave ORAVSKÝ HÁJ a BREZOVICA ponúkajú najlepšie miesto pre Vašu konferenciu alebo teambuilding na Slovensku. Navštívte náš rezort a prežite nezabudnuteľnú dovolenku na Orave.

Konferencie

Kongresový hotel ORAVSKÝ HÁJ je vhodný na organizovanie konferencií, kongresov, školení, workshopov, firemných akcií, seminárov, prednášok, kurzov, tematických pobytov či obchodných stretnutí. K dispozícii je konferenčná sála s kapacitou až 150 osôb, salónik, zimná záhrada a reštauračné priestory tvorené z dvoch samostatných priestorov. Nie je problém mať vo veľkej sále kongres a v menších samostatné workshopy!
V našich kongresových priestoroch a salónikoch organizujeme tiež rodinné oslavy, oslavy jubilea, svadby, prvé svätá prijímania, birmovky či iné radostné udalosti. Priestory na prenájom vám vieme upraviť na ľubovoľný účel. Príkladom toho sú aj pravidelne organizované Fitness wellness víkendy Orava Deluxe

Pozrite si video z fitness wellness vikendu tu!

teambuilding

Zohraný tím, sen každého manažéra. Ako to dosiahnuť? Jednou z možností je vhodne naplánovaný a zrealizovaný teambuilding. Upevníme spolu tímového ducha, zabavíme sa a na zážitky u nás určite nezabudnete. Bežný teambuilding môžete zažiť hocikde, no kto vám ponúkne súťaž v zaháňaní oviec, školu prežitia alebo súboj na kláte? Tieto aktivity a mnoho iných podľa vlastného výberu vám vieme zabezpečiť priamo v našom hotelovom rezorte, bez nutnosti niekam chodiť. Tak si viete po náročných aktivitách prediskutovať zážitky pri poháre dobrého pivka alebo rovno zrelaxovať v našom wellness centre.

Čo spolu dosiahneme?

Zlepšenie komunikácie. Oveľa lepšie pracovné prostredie. Motiváciu tímu. Lepšie spoznanie sa navzájom. Pripravené sú rôzne teambuildingové hry ako napríklad Život v d´Artagnanovskom duchu, jeden za všetkých, všetci za jedného. Veľkou výhodou teambuildingu v ORAVSKOM HÁJI je, že vám pripravíme aktivity v našom areály a nemusíte za nimi chodiť niekde inde. Či už sa jedná o školu prežitia, lukostreľbu, geocatching, rally simulátor, lety vrtuľníkom, školu šermu či potápanie v bazéne.

Exkluzívne ponúkame aj teambuildingové aktivity ako dojenie kôz či zaháňanie oviec.

ZÁKLADNÉ AKTIVITY:

1. disciplína: prekážková dráha. Prechod trate na choduliach. Víťazí to družstvo, ktorého členovia prejdú dráhu za najkratší čas.

2. disciplína: hod podkovou. Každý z družstva má 2 hody podkovou na vyznačeného miesto. Za každý správny hod je 1 bod. Vyhráva družstvo s najvyšším počtom bodov.

3. disciplína: Súboj bojovníkov. Každé družstvo si vyberie 1 zástupcu, ktorý bude bojovať. Úlohou je zhodiť protivníka z klátu pomocou drevenej tyče. Víťaz získava pre svoje družstvo bod.

4. disciplína: preteky v zabíjaní klincov do klátu. Družstvo si zvolí svojho zástupcu, ktorého úlohou je za čo najkratší čas zabiť do klátu 10 klincov.

5. disciplína: pitie piva. Úlohou je vybrať z družstva jedného člena, ktorý čo najrýchlejšie vypije 1l piva.

6. disciplína: zaháňanie oviec do košiara.

7. disciplína: prenos zraneného. Z družstva sa vyberie jeden člen, ktorého musia ostatní kolegovia za pomoci rúk preniesť cez prekážky na vyznačené miesto. Vyhráva družstvo, ktoré úlohu zvládne za najkratší čas.

8. disciplína: prekážková dráha s fúrikmi.

9. disciplína: Varenie halušiek alebo kotlíkového gulášu. Nezávislá porota vyhodnotí, ktoré družstvo pripravilo najchutnejšie halušky, guláš.

10. disciplína: Pavučina. Úlohou je prejsť z jednej strany na druhú bez toho aby sa súťažiaci dotkol lana.

Viac info o hoteli si môžete pozrieť tu