Penzión SANKT JOHANN sa nachádza v lukratívnej kúpeľnej obci Liptovský Ján, ktorá je bránou do vyhľadávanej Jánskej doliny v Nízkych Tatrách, no naskok sú tiež Západné a Vysoké Tatry. Poloha je výborná aj z hľadiska dostupnosti po D1 z Košíc alebo z Bratislavy.

SANKT JOHANN poskytuje ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením, LCD televízorom, wifi pripojením.

Zariadili sme ich ergonomicky a esteticky s použitím prírodných materiálov a veľkým akcentom na kvalitu spánku a pohodlie. Celkovo disponujeme 13 izbami, preto vieme školeniam a tréningom poskytnúť veľkú mieru súkromia v spojení s premiantskými službami.

Školenia a firemné eventy? V tom sme doma

Našou skutočnou radosťou a špecializáciou je organizovanie a poskytovanie ubytovacích a gastronomických služieb pre firemné kurzy, školenia a teambuildingy.

SANKT JOHANN je aj zároveň tréningovým strediskom konzultantskej spoločnosti GarnetPeers, ktorá sa špecializuje na vzdelávanie korporátnych aj individuálnych klientov. Vieme preto zo skúseností, čo firmy a účastníci školení spoločnosti potrebujú a čo im poskytne pohodlie a komfort. Naše služby pravidelne využívajú spoločnosti ako NN, AXA, ČSOB, Innogy, Poradca podnikateľa a ďalšie…

Pripravené sú 3 moderné seminárne miestnosti kompletne zariadené prezentačnou a didaktickou technikou. Priaznivé počasie umožňuje využívať vzdelávacie aktivity aj na krásnom trávniku v záhrade penziónu. Ochránení pred slnkom alebo dažďom, no na čerstvom vzduchu sa môžete školiť alebo si len tak posedieť v záhradnom altánku.

Gastronomické služby

Naši hostia si pochutnávajú na tradičnej slovenskej a stredoeurópskej kuchyni. Raňajky formou bohatých bufetových stolov, obedy, večere výberom z menu a coffee breaky sú pripravené s dôrazom na pôžitok aj zdravie.

Posedieť si pri kvalitnej káve Pascucci a výbornom koláči môžete v našej zimnej záhrade. Využiť môžete tiež služby nášho sommeliera a pochutnať si na slovenských, moravských i exotickejších vínach. A k tomu kvalitné syry…

Voľný čas a relax

Svoj voľný čas môžete stráviť v príjemnom wellness centre, pri kolobežkovaní v Jánskej doline, hraní biliardu, stolného tenisu, spoločenských hier alebo sa oddajte prvotriednej masáži.

Taktiež máte možnosť využiť grilovací prístrešok či terasu obklopenú romantickou záhradou.

Ak by sa Vám zacnelo za mestom, Liptovský Mikuláš je len 5 minút cesty automobilom, o mestské vyžitie tu určite neprídete. Túžite po zmene, evente, na ktorý vaši spolupracovníci alebo obchodní partneri nezabudnú? Zabezpečíme pre Vás vyhliadkový let helikoptérou, jazdu na vznášadle, štvorkolkách i paintball.

Záverom len tri Z.

Zabookujte. Zažite. Zamilujete si 😊

Viac info tu