Potreby moderného kongresu boli v PONTEO ACTIVITY PARK základným kameňom od samotného začiatku. V súčasnosti poskytuje multifunkčné zariadenie na hranici troch štátov moderný zážitkový kongres s využitím technológií, gurmánskej gastronómie a aktivít ako súčasť INCENTÍVNYCH PROGRAMOV FIRIEM.

Trendy v segmente poskytovania kongresových služieb ukazujú dopyt po službách, ktoré podnecujú väčšiu kreativitu a umožňujú sprostredkovať hru, ako nástroj na dosahovanie cieľov. Konferenčné miestnosti a míting pointy sú v prostredí firiem bežnou súčasťou vybavenia. Napriek tomu dopyt po kongresových službách neutícha. Pracovné off-site stretnutia sa stávajú súčasťou programov motivácie zamestnancov a v čoraz väčšom meradle spájajú prácu so zážitkami alebo náučnými aktivitami.

PRÁCA A RELAX V SÚZNENÍ

Dôležitým momentom je aj možnosť zmeny prostredia. Únik z rutiny do nových priestorov, kde sa mesto spája s prírodou, vnesie čerstvý vietor do pracovného procesu. Služby pre firmy vychádzajú z potrieb moderného človeka. Súčasťou ponuky sú hotové, ale aj personalizované aktivity šité na mieru kongresových stretnutí, brainstormingov či teambuildingov. Programy ako Zdravý chrbát alebo tréning tímových rolí vďaka princípom vychádzajúcich z bojových umení či virtuálnu realitu dopĺňajú stále žiadané outdoorové a indoorové športové aktivity, bowling a wellness.

NAJMODERNEJŠIE VYBAVENIE

Technológie neobchádzajú ani cestovný ruch. Interaktivitu s ich podporou zohľadňujú aj kongresové miestnosti. Bezdrôtové prepojenie, live stream na tréningy zručností v reálnom čase, veľké premietacie plochy alebo hotelovú aplikáciu, ktorá vie pomôcť s koordinovaním tímových aktivít, dopĺňajú off line interaktívne pomôcky pre kreatívny brainstorming či diskusiu. V neposlednom rade je súčasťou tvorenia zážitkov aj gastronómia. Firmy tak majú k dispozícii okrem tradičného coffee breaku a obedov možnosť gurmánskeho zážitku so špecialitami v podobe sezónneho menu či degustácií.

Teambuildingové a kongresové programy

Využite širokú a rozmanitú ponuku služieb nášho zariadenia Ponteo Activity Park a doprajte vašim zamestancom a kolegom spestrenie kongresu či netradičný teambuilding. Nové teambuildingové a kongresové programy v Ponteo Activity Park sú zamerané na kombináciu športových aktivít, obľúbených tímových turnajov, doplnené skvelým jedlom a pitím a nakoniec zavŕšené  vytúženým relaxom  v príjemnom prostredí hotela Ponteo Activity Park ďaleko od vášho pracovného prostredia , v blízkosti nádhernej prírodnej rezervácie Ostrovné lúčky a CHKO Dunajské luhy.

TEAMBUILDINGOVÝ PROGRAM „VIRTUÁLNA REALITA“

Prineste do svojho tímu niečo nové. V Ponteo Vám teraz ponúkame teambuidling s použitím virtuálnej reality. Precestujte zákutia planéty Zem či galaxie,  lietajte, vymodelujte si vlastný dom v skutočnej veľkosti, namaľujte v priestore majstrovské dielo, vyskúšajte si rôzne profesie, alebo si vyberte z ďalších možností.K dispozícii ponúkame priestory s veľkoplošnými obrazovkami, vďaka ktorým si aktivitu užijú nielen samotní aktéri, ale i ostatní kolegovia. Pre svoj teambuilding si môžete vybrať zo 101 hier vrátane známej a populárnej česko-slovenskej hry Beat Saber. Zároveň môžete využiť aj tímovú spoluprácu vďaka práci vo dvojiciach alebo tematické zameranie eventu. Viac o programe získate tu.

TEAMBUILDINGOVÝ A KONGRESOVÝ PROGRAM „ZDRAVÝ CHRBÁT“

Zdravý chrbát = efektívna práca. Doprajte svojim kolegom a zamestnancom teambuilding alebo prednášku o efektívnej metóde, ktorá prinesie nielen uvoľnenie, zábavu ale aj správne návyky vedúce k efektívnej práci.

Máte správne rozložené pracovisko?
Kde máte počítač a akú máte stoličku?
Čo na to chrbát?
Bolí vás krk či ruka?

Pomôžeme Vám s týmito otázkami, dáme vám návod ako používať svoje telo pri práci. Všetko sa dozviete v Ponteo Activity Parku na hodine s  diplomovanou fyzioterapeutkou Luciou Somogyiovou a učiteľkou jedinečnej metódy Pilates. Metóda Pilates je zázračný systém pohybov, ktoré blahodárne pôsobia na telo aj na dušu. Program Zdravý chrbát v práci je vhodný ako program na kongres, prednášku, firemné stretnutie aj ako užitočný teambuliding. Viac info o programe tu.

BOWLING TÍM

Budujte si svoj tím počas celého roka. Vďaka zvýhodneným prenájmom bowlingových dráh sa môže Váš firemný bowling tím zdokonalovať neustále.

ACTIVE RELAX

Odmeňte svojich zamestnancov kombináciou športových aktivít s príjemným relaxom. Pilates, joga alebo dynamický squashový turnaj  rozprúdi všetky bunky v tele. Masáže, sauna a vírivka na vonkajšej terase pri západe slnka pomôžu telo zregenerovať.  Príjemný večer môže byť korunovaný bowlingom  a vynikajúcim jedlom.

Prehľad športových aktivít:

  • Fitness centrum vybavené najmodernejšími strojmi šetrnými k vášmu telu, squashový kurt a pod otvoreným nebom multifunkčné ihriská so špeciálnym odpruženým povrchom, ktorý ocenia vaše kĺby. Zlepšovať kondíciu či zvyšovať svalovú hmotu môžete nielen sami, ale aj v skupinách, či pod vedením našich skúsených trénerov.

Ďalšie teambuildingové a kongresové programy si môžete pozrieť tu

Viac info o Activity Park Rusovce získate tu