Doprajte si nové obzory a nájdite rovnováhu v Ponteo

Ponteo Activity Park je miesto ktoré pôsobí na pomyselných i reálnych hraniciach už desať rokov. Svojim klientom prináša kvalitnú ponuku služieb reflektujúcu potreby moderného človeka. Pre majiteľov je to osobná záležitosť a ich cieľom, je ponúknuť obyvateľom Bratislavy a okolia komplexné služby ubytovania, kvalitnej gastronómie, kongresových služieb, športového vyžitia, relaxu a zábavy.

Lokalita na hranici troch štátov

Centrum Bratislavy na dojazd desiatich minút autom – Rakúsko a Maďarsko na dosah ruky. To sú hlavné výhody miesta pre podnikateľov a firmy ktoré ocenia príjemné prostredie na inšpiratívne kongresy či teambuildingy, nerušené obchodné stretnutia alebo flexibilitu európskeho rozsahu. Na druhej strane faktických benefitov stojí spojenie mesta s prírodou a dostupnosť.

Inšpirácia a nová kultúra kongresov

Už od začiatku svojho pôsobenia bol projekt postavený na idei inšpirovať ľudí a priniesť novú kultúru kongresov.Tento prísľub je podporený charakterom kongresových miestností s dostatkom denného svetla a s výhľadmi, ktoré dávajú pocit uvoľnenia v protiklade s dynamikou pracovného nasadenia. Multifunkcia ponúka priestor i pre potreby čerpania sociálnych fondov a zamestnaneckých benefitov. Od charakteru samotného zariadenia, cez ponuku ubytovania, kvalitnej gastronómie, uvoľnenej atmosféry v priestoroch Ponteo Bar &Bowling s novým projektom šport fan zóny až po ponuku špeciálnych kongresových a teambuildingových programov.

Rovnováha ako koncept

Dnes je efektivita to, o čo sa snaží každý z nás. Je náročné spojiť prácu, rodinu a čas pre seba do jedného celku. Život aktívnych ľudí inšpiroval i majiteľov, aby vytvorili multifunkčné zariadenie, ktoré vyhovie potrebám jednotlivcov i firiem. Už jednu dekádu spája koncept prácu so zábavou a aktivitu s relaxom, ale hlavne ľudí navzájom. Na jednom mieste sa Vám tak otvára veľa možností, ktoré stojí za to objaviť.

Viac info o hoteli získate tu: