Resort Levočská Dolina

Športovo-relaxačné zariadenie Resort Levočská Dolina sa nachádza 7 km od historického centra mesta Levoča, v tichej lokalite uprostred krásnej prírody Levočských vrchov. Vďaka širokému spektru poskytovaných služieb je zariadenie vhodné pre usporiadanie rôznych druhov pobytov, sústredení, školení, kongresov, firemných teambuildingov, osláv, svadieb či skupinových zájazdov.

Oslavy, školenia a teambuildingy

Resort Levočská Dolina Vám ponúka možnosť usporiadania svadieb, rodinných osláv firemných školení, kongresov, seminárov, eventov či teambuildingov pre Vašich zamestnancov v krásnej prírode Levočských vrchov. Nádherné novo zariadené priestory a kvalitné vybavenie reštaurácie sú vhodné pre akékoľvek tipy rodinných či firemných podujatí.

Dostupné priestory

 • Salónik – max. 12 osôb
 • Reštaurácia v hlavnej budove – max. 60 ľudí
 • Priestor bowlingu – max. 40 ľudí
 • Reštaurácia v budove SKI – max. 100 ľudí (kruhový pôdorys)

Základné vybavenie pre školenie

 • TV, videoprojekcia, reproduktor + mikrofóny, tabuľa na písanie (tzv. flipchart + papier), internetové pripojenie (WIFI), mikrofón, CD/DVD prehrávač, nástenka, špendlíky, papiere

Coffebreak

 • Počas prestávky Vám vieme zabezpečiť občerstvenie podľa Vášho priania (či už s obsluhou alebo samoobslužné) – chlebíčky, šunkové, syrové, zeleninové, ovocné misy, oriešky, tyčinky, zákusky, kávu, čaj, minerálku a pod.

Interiérové aktivity:

 • wellness (aj súkromný prenájom iba pre Vás), masáže
 • posilňovňa
 • bowling, biliard, šípky, stolný futbal

Exteriérové aktivity:

 • rybolov, biokúpalisko
 • cyklistika, turistika
 • grilovanie, varenie guľášu
 • vonkajšie posedenie
 • športové hry

Chceli by ste Váš teambuilding oživiť hudobným vystúpením ľudovej hudby, zábavou s DJ-om, moderátorom či rôznymi hrami? Žiadny problém! Vieme Vám zabezpečiť všetko podľa Vašich predstáv.

Ubytovanie

Resort Levočská Dolina poskytuje ubytovanie v 4 budovách – penzióny Polianka, Romančina, Skalka – penzióny v blízkosti hlavnej budovy a penzión SKI (priamo pod lyžiarskym svahom). Celková kapacita ubytovania je 74 lôžok. Romančina, Polianka a Skalka sú tri samostatné penzióniky, ktoré sú v bezprostrednej blízkosti hlavnej budovy. Medzi Poliankou a Romančinou sa nachádza altánok s vonkajším posedením a krbom, vhodný pre usporiadanie grilovačky či varenie kotlíkového guľášu.

Vnútorné vybavenie

Každý z penziónov má kapacitu 16 pevných lôžok a 4 prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom a samozrejmosťou je prístup na WIFI. Na prízemí sa nachádza spoločná kuchynka (riady, príbor, chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu). V izbách č. 1-4 a 7 sa nachádzajú dve pevné lôžka, izby č. 5 a 6 majú dve pevné lôžka a jednu prístelku. Poslednou izbou je apartmán s dvomi pevnými lôžkami a dvoma prístelkami. V apartmáne sa okrem sociálneho zariadenia, TV a pripojenia na WIFI nachádza aj kuchynka, krb a balkón.

Stravovanie

Resort Levočská Dolina prevádzkuje 2 reštaurácie. Jedna je súčasťou hlavnej budovy, druhá sa nachádza priamo pod lyžiarskym svahom v budove SKI. Reštaurácia v hlavnej budove je prevádzkovaná celoročne a poskytuje možnosť stravovania nielen ubytovaným hosťom ale aj návštevníkom zo širokého okolia. Kapacita reštaurácie je maximálne 70 ľudí. Svojím zariadením je vhodná pre usporiadanie rodinných osláv, krstín, promócií, jubileí, svadieb a tiež ochutnávok, firemných školení či menších kongresov.  Z reštaurácie sa vychádza na terasu s výhľadom na lyžiarsky svah. Priestor je klimatizovaný.


Reštaurácia v budove SKI je prevádzkovaná počas zimnej sezóny. Celoročne je prístupná len v prípade usporiadania osláv, svadieb či školení. Kapacita reštaurácie je maximálne 100 osôb. Vedľa reštaurácie sa nachádza zrubový bar POC PIC, ktorý krásne dotvára atmosféru zimnej lyžovačky.

Wellness centrum

Wellness centrum sa nachádza v hlavnej budove Resortu Levočská Dolina. Tvorí ho krytý bazén3 sauny (fínska, parná, infra), oddychová miestnosť a ľadové vedro pre prekrvenie organizmu. Bazén je dlhý 6 metrov, hĺbka je 150 cm, teplota sa pohybuje medzi 32 a 35°C. V bazéne sa nachádza protiprúd, masážna lavica a chŕlič vody. V prípade záujmu sú vo wellness centre poskytované masáže – nutné objednávky vopred. 

Ďalšie aktivity

Bowling bar

 • 2 bowlingové dráhy, biliard, stolný futbal, šípky, playstation)

Požičovňa bicyklov

 • horské bicykle, elektrické bicykle

Lyžiarske stredisko

 • 4 zjazdovky, 4 vleky, požičovňa lyži, lyžiarska škola a škôlka, nočné lyžovanie, úschovňa lyží, elektronické dobíjanie skipassov s krásnym výhľadom na Tatry, v blízkosti bežkárske trate.

Biokúpalisko

 • prírodné kúpanie – čistenie vody bez použitia chemických látok, detské ihrisko – pieskovisko, šmýkala, hojdačka, trampolína

Rybolov

 • bez potreby rybárskeho lístka

Menšia posilňovňa

Cyklistika

Okolie resortu je poprepletané značenými cyklistickými trasami. V súčasnosti sa v Levočských vrchoch a priľahlom okolí nachádza viac ako 280 km cyklotrás rôznej náročnosti (žltá, zelená, modrá, červená).

Resort Levočská Dolina ponúka záujemcom o cykloturistiku okrem požičiavania horských bicyklov a elektro bicyklov aj širokú škálu služieb – poskytnutie náradia na jednoduché opravy bicyklov, pumpy, náhradné diely, možnosť umytia a očistenia bicykla, úschova bicyklov, pranie oblečenia, dobíjanie bateriek na e-biky a mnohé ďalšie

Na zapožičanie máme pripravených 20 horských bicyklov pre dospelých, 3 detské horské bicykle a 6 e-bikov značky SCOTT. Bicykle požičiavame spolu s prilbami, malou kapsičkou na drobnú opravu a v prípade potreby sú k dispozícií aj detské sedačky.

Vďaka splneniu stanovených kritérií sme v roku 2017 získali certifikát Vitajte, cyklisti! Naším cieľom do blízkej budúcnosti je stať sa zariadením, ktoré bude medzi cyklistami vďaka svojej polohe a poskytovaným službám známe a čoraz viac obľúbené.

Viac info o resorte získate tu: