Jeden za všetkých – váš všestranný partner pre gastronómiu

Ako druhá najväčšia spoločnosť vo veľkoobchode s potravinami typu „cash and carry“ a zásielkový veľkoobchod s potravinami v Európe sme skúsenými odborníkmi v ponúkaní najlepších riešení pre domácu gastronómiu. Že pritom všetko pochádza z jednej ruky, je pre nás samozrejmé – koniec koncov, okrem kvality bez kompromisov sú stredobodom nášho záujmu práve služby. Či mäso alebo ryby, nápoje alebo ovocie, food alebo non-food – u nás môžete vyberať z cca. 26.000 artiklov v mnohých kategóriách.

Kde pôsobí Transgourmet?

Veľký výber pre každú chuť

všetko z jednej ruky

V Transgourmet nakupujete to najlepšie pre gastronómiu – a to celkom prakticky z jednej ruky.
Veľký výber, napríklad s našimi vlastnými značkami od najvýhodnejšej cenovej ponuky cez udržateľné alebo bio produkty až po vysoko kvalitné prémiové produkty, je doplnený našimi odbytovými jednotkami JAVA Premiumcafe, prémiovým sortimentom od Transgourmet Cook a obrovským výberom nápojov od TRINKWERK.

Transgourmet ponúka všetkým zákazníkom ten najväčší sortiment, až 27 tisíc artitklov z rôznych oblastí

TRINKWERK ponúka 4.000 vín, 600 šumivých vín, 1.500 liehovín a množstvo nealkoholických nápojov, pivo a horúce nápoje.

Transgourmet Cook

Značkou Transgourmet Cook nakupujete regionálne aj zahraničné prémiové produkty v absolútne najvyššej kvalite. Sortiment je koncipovaný pre špičkovú gastronómiu – od tradičnej rakúskej až po modernú kreatívnu kuchyňu. Okrem exkluzívneho výberu vás Transgourmet Cook presvedčí aj odbornosťou a angažovaným poradenstvom. Vzácne produkty z celého sveta, rakúske a zahraničné špeciality.

Bio produkty

Vlastná bio značka, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre gastronómiu. Jej sortiment zahŕňa viac ako 420 bio produktov vo všetkých skupinách tovarov. Spája špičkovú bio kvalitu a ďalšie hodnoty: povedomie o kvalite, férovosť, partnerstvo a spoľahlivosť. Čo možno najviac produktov, ako napr. sezónne ovocie a zelenina, mliekarenské výrobky, vajcia a syry a samozrejme mäso, pochádza na 100% od rakúskych bio roľníkov.

Produkty určené pre Vás

Produkty značky Vonatur

Viac ako 200 produktov predstavuje jasne pomenované regióny pôvodu a výrobu, pri ktorej sa spája tradícia a filozofia producentov. Produkty značky Vonatur rozprávajú skutočné pravé príbehy, ktoré chcú byť podávané ďalej.

Transgourmet Quality

Široké spektrum kvalitných výrobkov spĺňa takmer všetky nároky moderného spoločenského stravovania, gastronómie a hotelierstva. Transgourmet Quality znamená: najlepší pomer cena/kvalita, konštantná kvalita, široký sortiment, vysoká dostupnosť tovaru Mliečne produkty, syry, sirupy, mäsové výrobky, non-food, mrazené mäso.

Transgourmet Economy

Transgourmet Economy Vám ponúka základné produkty za najvýhodnejšiu cenu. Jednotlivé produkty a ich obaly sú prispôsobené potrebám gastronómie, so zachovaním dobrej chuti, konštantnej kvality a bezpečnej dostupnosti. Praktický sortiment, ktorý nesmie chýbať v žiadnej profesionálnej kuchyni. Oleje a fritovacie tuky, syry, kečupy a majonézy, jednorazový riad a servítky, jednorazový riad a servítky.

Dodanie v perfektnej kvalite

 • 43.500 m² logistickej plochy v Rakúsku
 • najväčší vlastný vozový park v odvetví so 160 nákladnými vozidlami
 • cca. 600.000 vyexpedovaných pojazdných kontajnerov ročne
 • cca. 25 miliónov komisionárskych prístupov ročne
 • najvyššie kvalitatívne štandardy vďaka príprave tovaru so systémovou podporou
 • online príprava tovaru s minimálnou chybovosťou
 • elektronická kontrola nakládky a vykládky
 • minimalizácia chýb pomocou skenovania expedovanej jednotky
 • digitálna kontrola dodržiavania dodávateľských termínov
 • garancia spätného zvolania
 • sledovateľný a plynulý chladiaci reťazec s prísnou kontrolou
 • systém Siber, ktorý vďaka špeciálnym zásobníkom a CO2 umožňuje udržiavanie teploty pre hlboko zmrazené produkty počas celej trasy
 • všeobecná koncepcia HACCP od dodávateľa až po zákazníka
 • certifikáty od IFS Logistic, a to na vysokej úrovni (> 96%) – Transgourmet tak stanovuje nový štandard v oblasti veľkoobchodu a môže sa právom označovať za „lídra v kvalite“.

Možný osobný odber a závoz

Webshop shop.transgourmet.at

Kontakt

Predaj a poradenstvo – Slovensko
Michaela Vislocka
Mobil: +421 908 057 752
michaela.vislocka@transgourmet.at

Regionalny Manazer predaja – Slovensko
Julius Valach
Mobil: +421 944 574 646
E-Mail: julius.valach@transgourmet.at