Prechádzka po vonkajšej parapete Vyhliadkovej veže UFO je jedinečným zážitkom pre Vašich hostí a zamestnancov. Každá privátna akcia, firemná večera alebo teambuilding sa vďaka nej stane nezabudnuteľnou spomienkou.

Exkluzívne priestory Vyhliadkovej veže UFO vo výške 85 m s úchvatným výhľadom na Bratislavu sú ako stvorené pre Vašu párty, večeru alebo teambuilding. Čo však dopriať si ešte niečo navyše a už tak výnimočnú večeru povýšiť na perfektný zážitok? Prekonajte svoje limity a užijte si Bratislavu ako na dlani počas prechádzky po vonkajšej parapete za oknami reštaurácie.

Skywalk predstavuje unikátny zážitok, ktorý je možné absolvovať iba na niektorých miestach na svete. Vyhliadková veža UFO je jediným miestom v Strednej Európe, ktoré Skywalk ponúka a preto by rozhodne nemal chýbať na Vašom zozname.

Viditeľnosť 100 km zaručuje, že počas prechádzky v sprievode certifikovaného inštruktora okúsite krásy hlavného mesta a okolitých krajín ako na dlani. Počas trasy dlhej 60 m sú pre Vás pripravené 3 body, v ktorých sa môžete vykloniť do priestoru, sadnúť si na parapetu a vyskúšať si tak pravý adrenalín.


Len niektoré atrakcie majú silu zobrať Vám dych a rozbúšiť Vaše srdce. Skywalk to jednoznačne
dokáže!

Viac informácii: www.skywalk.sk