Uvedomujeme si dôležitosť prostredia, v akom naši hostia trávia svoje voľné chvíle, resp. dovolenku. Tento rok sme preto v rámci jarných sanitácií boli zatvorení približne 2 týždne, aby sme zrekonštruovali niektoré časti nášho hotela. Veríme, že sa nám podarilo zvýšiť komfort a zlepšiť priestory.


V tomto roku v apríli sme úplne zrekonštruovali a zmodernizovali našu reštauráciu a kuchyňu, umiestnili sme nové koberce do spoločných priestorov, chodieb a konferenčných sál, pripravili nové vonkajšie sedenie pre hostí (ktoré si hneď aj veľmi obľúbili).

Ďalej sme zrekonštruovali vstupnú halu a na všetkých izbách sme prečalúnili nábytok, vymaľovali a zrekonštruovali ich. Keďže veľkú časť našich hostí tvoria rodiny s deťmi, obnovili sme aj našu tzv. miestnosť pre mamičky. Pre najmenších sme vytvorili úplne nový detský kútik a nezabudli sme ani na väčšie deti, pre ktoré sme vytvorili spoločenskú miestnosť.

Pre športových nadšencov sme nakúpili nové vodné bicykle, klasické bicykle a prilby, nording walking palice a na tenisovom kurte sme osadili novú umelú trávu. Samozrejmosťou sú aj malé drobné úpravy, ktoré hostí potešia. Na nadštandardné izby sme umiestnili úplne nové rýchlovarné kanvice s čajovým setom a prenosné sušiaky na bielizeň.


Pochopiteľne pri týchto rekonštrukciách  a inováciách sa nezastavíme. Neustále rozmýšľame a plánujeme nové veci, ktoré budú prispievať k spokojnosti hostí.

Viac info o hoteli získate tu

Kontakt: