Nestville Park, expozícia liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel vyrástla v roku 2012 v jednom z najkrajších kútov severného Slovenska, v údolí Tatranského národného parku, Pieninského národného parku a Levočskej vrchoviny. Nachádza sa len 5 km západne od Starej Ľubovne, v bývalom najmenšom meste Uhorska, v dedinke Hniezdne.

Dokonalý svadobný zážitok

Nestville Park je svojou polohou, tradičným štýlom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb jedinečným vo svojom okolí. Nevšedné svadobné priestory s celkovou kapacitou 250 hostí, v ktorých sa stretáva luxus a tradícia, plne uspokoja aj tých najnáročnejších.

Neopakovateľnú romantickú idylku v letných mesiacoch navodí priestranná záhrada s okrasným jazierkom. V Nestville Parku Vás čaká dokonalý svadobný zážitok plný nezabudnuteľných momentov!

Nestville Chocolate

Súčasťou areálu je aj čokoládové kráľovstvo Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje návštevníkom históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít.

Navyše, už čoskoro sa otvoria brány novovybudovaného remeselného pivovaru Nestville Taberna, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu varenia piva v obci Hniezdne. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou spoznáte históriu a výrobu piva a ochutnáte nefiltrované a nepasterizované poctivé pivo.

Viac info získate tu