Vienna House sa stáva vlastníkom Vienna House Easy Bratislava

Najväčšia rakúska hotelová sieť Vienna House sa stáva s účinnosťou od 1. marca 2018 vlastníkom Vienna House Easy Bratislava. V nasledujúcich mesiacoch bude zahájená rozsiahla renovácia.

Plánovaná rekonštrukcia hotela v hlavnom meste Slovenska, ktorý bude aj naďalej riadený Vienna House, premení pôvodný Chopin na miesto s neformálnou atmosférou odrážajúci ducha doby. “Vďaka perfektnému vzťahu s vlastníkmi sme mali na našej strane fantastického partnera, a tak sme za viac ako deväť rokov mohli úspešne prevádzkovať hotel. Prostredníctvom tzv. assetdeala plánovanej rekonštrukcie posunieme Vienna House v rámci miestneho trhu ešte ďalej,” hovorí Rupert Simoner, generálny riaditeľ Vienna House.

Vienna House Easy Bratislava ponúka 166 izieb a 6 konferenčných miestností. Rekonštrukcia bude prebiehať od leta do jesene 2018, a to bez prerušenia prevádzky hotela. Nový koncept v štýle Vienna House Easy vyniká skvelými nekomplikovanými službami, domácou atmosférou a pozornosťou v kombinácii s lokálnymi prvkami a detailom. Ďalej sa hostia môžu tešiť na raňajky ako v pekárni, nové izby, posilňovňu či príjemné lobby s možnosťou práce v tíme, priateľský bar alebo kreatívne zasadacie miestnosti.

Vienna House Easy Bratislava so 166 izbami a barom otvoreným 24 hodín denne je skvelou voľbou pre služobné cesty i turistov. Vyniká perfektnou polohou v blízkosti bratislavského letiska s výbornou dopravnou obslužnosťou k terminálu. Hotel ponúka priestranné konferenčné miestnosti, ktoré ocenia najmä firmy v neďalekom Galvaniho Business Parku.

O Vienna House

Vienna House je synonymom pre cestovanie, zážitky a objavovanie. Pevne veríme, že skutočná krása je ukrytá v maličkostiach. Vienna House predstavuje hotely, každý s vlastným charakterom, ale so zdieľanými hodnotami a cieľom inšpirovať našich hostí.

Najväčšia rakúska hotelová skupina – novo predstavená pod jednotnou značkou “Vienna House” – vlastní a prevádzkuje mestské a rezortné hotely, rovnako ako jednoduché, ale štýlové smartcasual hotely “Vienna House Easy”. Spoločnosť v súčasnosti zastupuje 2 400 zamestnancov v deviatich krajinách: od Francúzska po Rusko, od Poľska po Rakúsko. V mestách ako je Berlín, Bratislava, Bukurešť, Coburg, Drážďany, Karlove Vary, Jekaterinburg, Lodž, Mníchov, Paríž, Praha a Trier. Vienna House je zapísanou ochrannou známkou spoločnosti Vienna International Hotelmanagement AG.

www.viennahouse.com