Vienna House Easy Bratislava, ktorý vlastní najväčšia rakúska hotelová sieť Vienna House bol zrenovovaný v štýle smart-casual.  Vienna House Easy zmenil svoj celkový imidž v podobe spoločných priestorov, izieb, reštaurácie a konferenčných priestorov.

“Vienna House Easy Bratislava predstavuje moderný životný štýl, ako pre hostí, ktorí cestujú na služobné cesty, tak aj pre tých, ktorí prichádzajú za poznaním. Privíta Vás miestna pohostinnosť, spolu s neformálnym smart-casual dizajnom, “hovorí George Rosu, generálny riaditeľ Vienna House Easy Bratislava. “Veríme, že renovácia a tiež výnimočné a nekomplikované služby povedú k tomu, aby sa hostia v Bratislave cítili ako doma.”

Nový dizajn vo Vienna House Easy Bratislava (predtým Chopin Bratislava) bol vytvorený tímom dizajnérov Vienna House. V lobby sa nachádza recepcia, ktorej nosnými piliermi sú hlavne industriálne prvky. Pre vytvorenie pocitu domova je doplnená kvetmi a drevenými doplnkami. Drevo sa v jeho neutrálnych tónoch premieta aj na niekoľkých ďalších miestach, a to v rámci panelov, na ktorých sú umiestnené slovenské fotografie, dekorácie či suveníry. Lobby je pulzujúcim srdcom hotela a priamo nadväzuje na bar a reštauráciu, ktorá ponúka občerstvenie a jedlo počas celého dňa. Raňajky sú servírované v časti, ktorá pripomína pekáreň s veľkým výberom regionálnych špecialít. Šesť novo zrenovovaných konferenčných miestností s celkovou kapacitou 330 ľudí ponúka priestor na štýlové a hlavne kreatívne stretnutia.

Izby v modernom dizajne kombinujú kozmopolitný štýl a miestne dekorácie, napríklad na mieru vyrobený koberec s obrysmi Bratislavského hradu a okolia. Izby sú vyhotovené v dvoch farebných prevedeniach – tmavo modrá alebo magenta, ktoré sú doplnené neutrálnym šedým či béžovým nábytkom a bielym obliečkami. Vo všetkých izbách je klimatizácia, pohodlná posteľ, lampy, veľká TV obrazovka, stôl, set na výrobu kávy a čaju a fľaša minerálnej vody pri príchode.

Vienna House Easy Bratislava je vybavený modernými technológiami. Bezplatná vysokorýchlostná wifi umožňuje prístup k mobilnému concierge s integrovaným chatom s recepciou, možnosťou prečítať si tlač a časopisy, objednať služby alebo nájsť tipy na skryté tajomstvá v Bratislave.

O Vienna House

Vienna House je o nekonečnom objavovaní (“Endless Exploration”), európskom duchu doby a modernej pohostinnosti. Najväčšia rakúska hotelová skupina vlastní a prevádzkuje hotely, ktoré sa zameriavajú na hostí cestujúcich za prácou i návštevníkov miest. Individuálne mestské hotely radu Vienna House sa radia do segmentu pre náročnejších zákazníkov. Nadčasový dizajn sa tu spája s prirodzeným šarmom. Koncept Vienna House Easy symbolizujú štýlové smart casual hotely so sviežou, mladistvou a ležérnou atmosférou. Vienna House R.evo predstavuje revolúciu a evolúciu pre mestský životný štýl a kombináciu života a práce na prechodné obdobie. Spoločnosť je teraz zastúpená v deviatich krajinách a má 2 400 zamestnancov. Vienna House je ochrannou známkou akciovej spoločnosti Vienna International Hotelmanagement AG

KONTAKT PRE MÉDIÁ:

  • Markéta Englová – Marketing & Communication Manager CZ & SK
  • Karla Engliše 4  |  150 00 Prague 5  |  Czech Republic
  • T: +420 296 353 426  |  M +420 737 288 820
  • E: marketa.englova@viennahouse.com