To, čo robí z obyčajného miesta neobyčajné, nie je luxus či veľkoleposť. Je to hlavne atmosféra, ktorú musíte cítiť už od príchodu. Presne ako my uprostred prírody Malej Fatry, v malebnej dedinke Belá, kde leží Village Resort Hanuliak. Už pri vstupe dotohto prírodou obklopeného rezortu nadobudnete pocit, že ste sa ocitli na míle ďaleko od svojho domova. Núti vás to myslieť jedine na miesto, kde sa práve nachádzate. Takže dokonalá príležitosť úplne vypnúť od stresu a okolitého sveta a užívať si pokoj, prírodu a služby, ktoré dokážu rozmaznať aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Relax, jedlo, turistika aj svadba.

A vieme, o čom hovoríme. Rezort ponúka svojim návštevníkom skutočne širokú a bohatú ponuku aktivít. Pre tých, ktorí vyznávajú leňošenie a sladké ničnerobenie, je tú veľký bazénový a saunový svet. Ženy túžiace po rozmaznávaní určite uvítajú profesionálne služby v beauty centre. Dobrodružnejšie typy sa zase môžu vybrať na poznávaciu jazdu na štvorkolkách alebo len tak do prírody. Výhodná poloha ponúka zákazníkom množstvo turistických možností a bolo by priam hriechom ich nevyužiť. Ak vás i náhodou zradí počasie, nemusíte vešať hlavu. Aj vo vnútri môžete získať zážitky či skúsenosti a naučiť sa niečo nové. Napríklad na lezeckej stene.

A nesmieme zabúdať ani na gastronómiu, pretože kvalitne pripravené jedlo dokáže tiež opantať naše zmysly. Naše sympatie si zaslúži politika šetrného spôsobu prípravy jedla, ktorá je pre rezort charakteristická. V spojení s čerstvými a kvalitnými bio surovinami vytvára na každom tanieri harmóniu chutí. Základným princípom prípravy jedál je vlastná výroba so zameraním na sezónne a domáce suroviny. Rezort spolupracuje s lokálnymi farmármi a pestovateľmi, pečie vlastný chlieb, tradičné koláčiky a vyrába domáce cestoviny. I tieto „detaily“ robia z rezortu miesto, ktoré bežne len tak ľahko nenájdete.

V neposlednom rade si tu však na svoje môžu prísť aj nevesty. Prečo práve ony? Pretože každá určite túži prežiť svoj veľký deň veľkolepo a originálne. A čo viac umocní dojem jedinečnosti ako spojenie fatranskej prírody, nádherných priestorov, vkusnej výzdoby a kuchyne, po ktorej sa vám ešte týždne budú zbiehať slinky? Prežite svoj „deň D“ presne tak, ako si zaslúžite.

Existujú miesta a MIESTA . Tie druhé, to sú presne tie, ktoré vás vtiahnu do úplne iného sveta, takého, ktorý nebudete chcieť opustiť.

Viac info o hoteli získate tu: