S dvomi priestrannými kongresovými centrami pre 150 a 360 účastníkov je hotelom s najväčšou kongresovou kapacitou v regióne.

Kongresové & Wellness centrum vo Wellness Hoteli Chopok**** ponúka jedinečné prepojenie konferencií, kongresov, školení či teambuildingov s nízkotatranskou prírodou, športom, aktívnym a pasívnym relaxom v stredisku Jasná Nizke Tatry. Profesionálny prístup k priestorovému a technickému vybaveniu kongresového centra Praslička rozširuje renomé family friendly Wellness Hotela Chopok**** o povesť špičkového kongresového wellness hotela v Liptove i na Slovensku.

Dvojica kongresových centier Praslička pre 360 ľudí a Plesnivec pre 150 ľudí je vybavená najmodernejšou audiovizuálnou technikou, ozvučovacím systémom a LCD monitormi. Kongresové centrum Praslička je možné priestorovo rozdeliť na 7 menších zvukotesných plôch a kongresové centrum Plesnivec je možné priestorovo rozdeliť na 3 menšie školiace miestnosti.

Kongresové centrum PRASLIČKA

Kongresové centrum PRASLIČKA sa nachádza na 1. poschodí a je vybavené špičkovou audiovizuálnou technikou (HDMI rozhranie) a môže poskytnúť zázemie akciám s celkovou kapacitou 360 účastníkov. Veľká multifunkčná kongresová hala s maximálnou kapacitou 360 účastníkov a s rozlohou 316 m2 ako i menšie kongresové miestnosti majú prístup denného svetla s možnosťou zatemnenia v prípade premietania na plátno/obrazovku.

Veľká kongresová sála s rozmermi 26,8m x 11,8 m a výškou stropu 3m je plne klimatizovaná, celá miestnosť je bez stĺpov s prístupom na vonkajšiu terasu. Veľkú kongresovú sálu je možné rozdeliť akustickými priečkami na 7 menších plnohodnotných školiacich miestností. Veľkoryso riešené priestory pred konferenčnými priestormi (150 m2) s pohodlným sedením poskytujú dostatok miesta na coffee breaky a stand-by stoly a umožňujú komfortný pohyb účastníkom eventov počas prestávok.

TECHNICKÉ VYBAVENIE

 • rozloha 360 m² (26,8m/dĺžka, 11,8 m/šírka, 3 m/výška stropu)
 • HDMI rozhranie pre audiovizuálnu techniku
 • 7 x dataprojektor, 7 x plátno s rozmerom 2×1,6 m, Laserové ukazovátka, 
 • LCD monitory pred vstupnými dverami, Univerzálny ozvučovací systém
 • Výstupy na zorganizovanie videokonferencie, Výstupy na tlmočnícku techniku
 • Bezdrôtové mikrofóny, Flipchart, WiFi pripojenie na internet, Rečnícky pult
 • Parket (za poplatok)

Kongresové centrum PLESNIVEC

Kongresové centrum PLESNIVEC sa nachádza na prízemí Wellness Hotela Chopok **** a poskytuje zázemie pre rôzne eventy s kapacitou do 150 osôb. Veľká kongresová sála s maximálnou kapacitou 150 osôb a s rozlohou 173 m² je plne klimatizovaná a s možnosťou rozdelenia akustickými priečkami na 3 plnohodnotné školiace miestnosti.

TECHNICKÉ VYBAVENIE:

 • rozloha 173 m²
 • VGA pripojenie, 3 x premietacie plátno s rozmerom, 3 x dataprojektor
 • univerzálny ozvučovací systém, bezdrôtové mikrofóny
 • flipchart, kancelárske potreby, wi-fi pripojenie na internet, laserové ukazovátko
 • tanečný parket 20 m² (za poplatok)

Ubytovanie

Pobyt vo Wellness Hoteli Chopok**** to nie je len ubytovanie v moderne a útulne vybavených izbách, ale zároveň čas strávený na mieste, ktoré okamžite vytvorí pocit súkromia a pohody. Wellness Hotel Chopok **** v stredisku Jasná, Nízke Tatry disponuje 80 moderne zariadenými izbami. Príjemne hrejivo zvolený interiér izieb je po náročnom pracovnom dni tým pravým útočiskom. Kapacita 2 až 6-lôžkových izieb typu PRASLIČKA a PLESNIVEC postačuje na ubytovanie 272 hostí. Z tohto počtu je 192 postelí pevným lôžkom a 80 postelí slúži ako prístelky.

Pocit pohodlia domova v hotelových izbách prepojili dizajnéri s luxusom a štýlom. Hrejivé tóny jednotlivých interiérov podčiarkujú použité prírodné materiály, ktoré v sebe nechávajú čítať pobyt v nízkotatranskom prostredí. Práve tu môžete zakončiť deň po absolvovaní namáhavého kongresu, školenia, teambuildingu či konferencie.

Wellness

Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách patrí medzi najlepšie wellness a relaxačné hotely na Slovensku. Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom – saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).

Gastronómia

Na bohatom sortimente gastronomických špecialít slovenskej a stredomorskej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studený nápojov si pochutnáte v našej elegantnej hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka komfortné sedenie v príjemnom prostredí pre 272 osôb. Raňajky sú podávané formou bufetu so širokou ponukou teplých jedál, studených nárezov, zdravých nátierok, cereálií, jogurtov, čerstvého ovocia a zeleniny, čerstvých ovocných a zeleninových štiav, sypaných čajov.

Obedy, večere a občerstvenie si vyberiete z ponuky BUFETOVÉHO MENU, BUSINES MENU a OBČERSTVENIA/COFFEE BREAKOV. Vybrané menu je zostavené precízne, pripravené z najkvalitnejších regionálnych surovín – klasicky, moderne a hlavne chutne, aby Vám jedlo nielen chutilo, ale aj lahodilo oku a hlavne prospelo Vášmu organizmu.

Viac info o hoteli získate tu