• Zúčastnite sa jedného z našich nezabudnuteľných vodných výletov a dostaňte sa na kajaku bližšie k divočine Žitného ostrova. Veslujte s nami po ramenách Dunaja po takmer panenských vodných cestách v okolí Bodíkov. Pri prehliadke uvidíte malebné miesta a vzácne živočíchy. Ak túžite po pokoji a tichu na utíšenie mysle, tento program bude pre vás ideálny. Je  vhodný tiež pre začiatočníkov a deti, pretože je vedený skúsenými sprievodcami poskytujúcimi bezpečnostné pokyny pred štartom. Doba trvania programu je približne 3-4 hodiny, ale ak budete chcieť, môžeme pre vás zorganizovať aj kratšie výlety člnom.

Jazda na koni

  • Ste začiatočník alebo skúsený jazdec? Objednajte si kurz alebo si vychutnajte jazdu na konskej farme neďaleko! Užite si jazdu na koni v našej krásnej prírode so skúsenými inštruktormi z neďalekého jazdeckého klubu.
  • Ak máte záujem skôr o  preteky alebo majestátny parkúr, navštívte Xbionic Sphere hipoarénu v Šamoríne – mestečku ležiacom iba 20 km od nášho hotela. Hipoaréna je súčasťou komplexu Xbionic Sphere.

Aktivity v Amade lese

Prechádzka po lese

  • Vydajte sa na dlhú romantickú prechádzku po lese Amade, ktorý je len pár metrov od hotela. Niet divu, že náš región sa za dávnych čias nazýval Zlatá záhrada: priťahuje každého svojim bohatstvom dojmov. Sladká vôňa kvetín, pôvabný vtáčí spev, plávajúca vidra a ničím nerušené divé kačky opantá všetky vaše zmysly. Pre našich hostí sú pripravené informačné tabule!

Nordic Walk

  • Vyskúšajte tento obľúbený šport. Poskytujeme nielen potrebné vybavenie, ale tiež dokonalé prostredie pre NORDIC WALK. Pri chôdzi budete mať možnosť spoznať a obdivovať bohatú flóru Žitného ostrova!

Výlet loďou

  • Dostaňte sa bližšie k divočine Žitného ostrova výletom loďou! Cestou po kanáli môžete pozorovať našu krásnu krajinu.

Jazda na bicykli

  • Požičajte si bicykel, aby ste zostali v dobrej kondícii! Pre našich hostí máme skvelé tipy na bicyklovanie