EXPORT TEAM sa špecializuje na zabezpečenie kompletného servisu na kľúč pre slovenské a české firmy na zahraničných výstavách, veľtrhoch, kongresoch.

Na prestížnych výstavách v zahraničí rastie rok čo rok počet návštevníkov a vystavovateľov, pričom 70% týchto návštevníkov tvoria zástupcovia firiem, ktorí tu hľadajú svojich budúcich obchodných partnerov. Slovenské firmy však ešte naplno neobjavili potenciál, ktorý im účasť na nich môže priniesť. V porovnaní s okolitými krajinami, ako je napríklad Česká republika alebo Poľsko, vidíme jednoznačne menší záujem slovenských spoločností prezentovať seba a svoje produkty na zahraničných veľtrhoch.

Najčastejšie firmy tento postoj vysvetľujú iba názorom, že je to drahé, časovo náročné a komplikované.

Vždy však má zmysel skúsiť rozšíriť svoj okruh klientov a pri vstupe na zahraničné trhy je účasť na veľtrhu ideálna cesta. Ak má firma niečo, v čom je naozaj dobrá, tak ísť na odborný medzinárodný veľtrh je vo všeobecnosti veľmi dobrá investícia s krátkou návratnosťou, ktorá môže zásadným spôsobom pomôcť firme rásť.

Zorganizovať účasť na prestížnych medzinárodných veľtrhoch nie je jednoduchá záležitosť. Samozrejme, môžete si objednať štandardizovaný stánok priamo od organizátora, zabezpečiť si vlastné letenky a spoľahnúť sa na svoju intuíciu, že to na mieste nejako zvládnete. To však spravidla nestačí a firmy sa potom vracajú domov sklamané a tvrdia, že výstavy pre ne nemajú zmysel. Preto je lepšie, ak si nájdu partnera, ktorý má tím ľudí so skúsenosťami s organizáciou účastí na takýchto podujatiach, a ten im dodá celú službu na kľúč vrátane poradenstva pri profesionálnej prezentácii.

Viac informácií o nás nájdete na www.exportteam.sk

Tešíme sa na spoluprácu.

EXPORT TEAM