Radi by sme Vám predstavili kongresové priestory Hotela Dolphin**** na Slnečných jazerách v Senci v novopostavenom Pavilóne B.

Hotel Dolphin**** je moderný a štýlový hotel, ktorého hlavným zámerom je vysoký štandard poskytovaných služieb. Business prostredie a komfortné izby majú za prioritu poskytnúť Vám maximálne pohodlie počas Vášho pobytu, meetingu, školenia, alebo eventu a zabezpečiť všetko do najmenších detailov.

Kongresové služby

Moderne projektované a zariadené konferenčné miestnosti sú Vám vždy k dispozícii. Kongresový Hotel Dolphin****, Senec je skutočným grandom v ponuke služieb. Ponúka priestranné reprezentačné interiéry na usporiadanie kongresov, školení, seminárov, recepcií, plesov, banketov, módnych prehliadok.  Svojou polohou a pokojnou atmosférou je hotel ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych foriem kongresovej turistiky a iných kultúrno – spoločenských podujatí.

V hlavnej budove Hotela Dolphin**** je pre Vás taktiež k dispozícii:

– plavecký bazén

– jedinečná vínna pivnica

– terasa s výhľadom na Slnečné jazerá

– fitness centrum

– wellness s privátnymi saunami

– súkromná hotelová pláž

– v neposlednom rade profesionálny tím pripravený splniť Vaše očakávania

Nechajte sa inšpirovať a v prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte obchodné oddelenie Hotela Dolphin**** na marketing@hoteldelfin.sk, prípadne na mobilnom čísle 0903 444 400.

Viac info o hoteli získate tu: