Zažite luxusný komfort na horách

HOTEL KRÁĽOVÁ je situovaný v malebnej dedinke Kráľová 8 km od mesta Zvolena v samotnom srdci Slovenska. Vlastný rekreačný areál v sebe ukrýva slovenskú tradíciu vo forme polí pokrytých stádami zvierat, lúk s pasúcimi sa koňmi a uchováva národný zvyk poľnohospodárstva.

Užívajte si lyžovanie či akékoľvek obľúbené zimné športy, zahrajte si futbal, wolleybal, tenis, vychutnajte si rozprávkovú jazdu na koni vo voľnej prírode, štvorkolky, osviežte sa v bazéne a užite si rôzne typy masáží, saunu, jednoducho nechajte sa rozmaznávať v jednej z najkrajších prírodných scenérií Slovenska.

Rekonštrukcia hotela

Hotel prešiel koncom roka 2018 rekonštrukciou a právom získal štvrtú hviezdičku.

Celý Hotel sa stal nefajčiar. V hoteli vznikla herná miestnosť s billiardom, stolným futbalom, stolným tenisom a šípkami. Recepcia je komplet novoposlavená s unikátnym lustrom vyrobeným na mieru.

Celý Hotel sa nesie v duchu ručného kováčstva vrátane izieb, ktorých nábytok bol kovaný na mieru. Izby sú vybavené minibarmi, fénmi, trezormi, županmi, papučami atď.

Jedáleň je takisto vytvorená úplne nanovo. V hoteli sú k dispozícií dve moderné konferenčné miestnosti s plným vybavením a kapacitou sedenia: Divadlo 80 osôb, Škola 40 osôb.

Kompletne prerobená recepcia s unikátnym lustrom vyrobeným na mieru

Nové izby

Prerobená reštaurácia a sály

Prvotriedny wellness

Individuálne, vo dvojici, či s priateľmi náš elitný wellness komplex vyčarí z Vášho pobytu kúzelný zážitok. Doprajte svojmu telu i duši oddych, užite si bublinky jacuzzi i šampanského pod holým nebom v sprievode panenskej prírody.

Vybavenie wellness centra

  • bazén,
  • fínska sauna,
  • jacuzzi,
  • masážne kreslo,
  • masáže

Viac info o hoteli získate tu: