Zľavy pre firmy, či podnikateľov

Ak podnikáte odporúčame využiť BPC program (Benefit program for companies), ktorý je určený malým a stredným firmám, ako aj podnikateľom – jednotlivcom. Stačí sa iba zaregistrovať a pri priamych objednávkach pobytov v sieti NH Hotel Group, získa vaša firma výhody v podobe minimálne 10% zľavy z ceny pobytu, či už pri pracovných, alebo súkromných cestách. BPC je v ponuke v 380 hoteloch v 30 krajinách sveta.

Milióny členov NH Rewards po celom svete už majú všetky tieto výhody. Začnite si ich užívať už teraz! Zaregistrujte sa ihneď tu!


Viac na:  

https://www.nh-hotels.com/terms-and-conditions

https://www.nh-hotels.com/hotel/nh-bratislava-gate-one

https://www.nh-hotels.com/business-travel

 

Objavte NH Rewards program

Zbierajte body a vymieňajte ich za exkluzívne benefity, zľavy alebo dokonca bezplatné prenocovania. Už 8,5 milióna ľudí z celého sveta si užíva výhody programu NH Rewards v kategóriách Blue, Silver, Gold alebo Platinum. Klient sa zaregistruje a zbiera body za prenocovania v hoteloch NH Hotel Group (NH Hotels, NH Collection, Hesperia Resorts and Nhow). Čím viac nocí strávite v NH Hoteloch, tých viac výhod získate. NH Rewards je v ponuke v 400 hoteloch v 30 krajinách sveta.

Cestovanie nebolo nikdy tak jednoduché.

Aké výhody získate?

Výhody získavate podľa počtu strávených nocí a využitia hotelových služieb, ktoré poskytuje NH Hotel Group. V tabuľke vidíte koľko percent z vašej útraty dostanete späť na kartu NH Rewards v podobe bodov.

Získané body môžete vymeniť za bezplatné prenocovanie, vyššiu kategóriu izby alebo za využívanie hotelových služieb. Taktiež je možné svoje body využiť ako zľavu z ceny pri rezervácií hotelovej izby. Jeden bod = 1EUR.

Svoje výhody môžete začať využívať už po nazbieraní prvých 10 bodov, kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

Priama rezervácia je výhodnejšia. Za každú rezerváciu uskutočnenú prostredníctvom www.nh-hotels.com alebo cez mobilnú aplikáciu získate 5% zľavu z ceny ubytovania.