Hotel Plejsy *** sa nachádza v Krompachoch v centre Spiša, len 50 metrov od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy. Tento kraj svojim čarom splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní. Pri prechádzkach historickými zákutiami blízkeho okolia sa pokocháte krásou Spiša, Spišského podhradia, Spišského hradu a zároveň načerpáte nové sily, či strávite chvíle oddychu. Vaše chute bude rozmaznávať náš šéfkuchár fantastickou domácou kuchyňou.

Ubytovanie

Prekrásnu prírodnú scenériu Spišského kraja úžasne dopĺňa tento hotel s celkovou ubytovacou kapacitou 186 lôžok, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovým kútom, SAT TV, niektoré izby sú s balkónom. Celková ubytovacia kapacita pevných lôžok je 132. K dispozícii sú rodinné izby, každá so 4 pevnými lôžkami a možnosťou prístelky, taktiež nadštandardné apartmány.

Kongresové služby

Moderná kongresová miestnosť s technickým vybavením a kapacitou 150 miest v divadelnom sedení alebo salónik s kapacitou do 30 miest ponúka široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských podujatí. Exkluzívnym spestrením firemnej akcie môže byť zastrešený altánok v atraktívnom prostredí s grilovanými špecialitami. Zabezpečíme vám kompletný servis „šitý na mieru“ a individuálny prístup s prihliadnutím na všetky vaše predstavy a požiadavky.

Výhodné pobytové firemné balíčky

Platnosť od 01.07. do 21.12.2019, cena na osobu/noc 59 EUR

V cene zahrnuté:

 • Ubytovanie-Raňajky (formou bohatých bufetových stolov, pri minimálnom počte hostí 20, inak kontinentálne)
 • Obed (3-chodový –polievka, hlavné jedlo, dezert)
 • Večera (3-chodová –predjedlo, polievka, hlavné jedlo)
 • 2x úplný coffeebreak (káva, čaj, voda v džbánoch s citrónom, sladké a slané pečivko pripravené v hotelovej kuchyni)
 • BONUS! technické zabezpečenie ZADARMO! (dataprojektor, flipchart, premietacie plátno, ozvučenie)
 • BONUS! vstup do wellness Plejsy SPA &PARADISE v rámci otváracích hodín ZADARMO!
 • V cene nie je zahrnutý prenájom konferenčných priestorov.

Cena nezahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 Eur/osoba/noc

Wellness centrum

VITAJTE V OÁZE ODDYCHU…

V Plejsy SPA & Paradise nájdete vnútorný bazén, vírivka, fínska, parná, bylinková a infra sauna, tepidárium zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl bude balzamom pre Vaše telo i dušu. Počas leta je k dispozícií aj vonkajší bazén.

Športové aktivity

BOWLING BAR

 • Bowling bar disponuje 2 bowlingovými dráhami.
 • Na jednej dráhe si môže naraz zahrať dokonca až 10 hráčov.
 • Popri hraní sa môžete osviežiť klasickými alebo špeciálne namiešanými drinkami priamo v bare.

BILIARD

 • Môžete sa tiež odreagovať pri biliarde, hraní air hockey či stolného tenisu.

MULTIFUNKČNÉ IHRISKO

 • Ak preferujete aktívne trávenie voľného času, máte veľa možností. V blízkosti hotela sa nachádza multifunkčné ihrisko s možnosťou zahrať si tenis, basketbal, futbal a dokonca aj nohejbal. Pre našich hostí máme pripravenú aj požičovňu bicyklov a v zimnej sezóne požičovňu lyží, kde požičanie je za poplatok podľa platného cenníka požičovne

Viac info o hoteli nájdete tu: