Školenia a semináre s večernými aktivitami  aj na snehu.

Príjemný hotel Stupka je súčasťou Ski,golf & hotel rezortu Tále. Magické a tiché miesto pod hrebeňmi Nízkych Tatier je vhodné pre vzdelávanie a ponúka množstvo športových aktivít. Školitelia sa snažia odovzdať účastníkom čo najviac informácii a mnohokrát nezostáva čas užiť si pohyb na čerstvom vzduchu.

Tento boj s časom sme vyriešili osvetlením športových areálov v zime aj v lete. Počas lyžiarskej sezóny sú osvetlené zjazdovky a bežecká stopa v golfovom areáli LittleBear. Počas letnej sezóny tenisové kurty a 9-jamkové golfové ihrisko LittleBear. Ak sú bežné prevádzkové časy nevyhovujúce, pripravujeme športoviská podľa požiadaviek klientov. Nevšedná večerná atmosféra športových podujatí môže byť stimulom záujmu o ďalšie vzdelávanie.

 Ski Tále

Milovníci lyžovania ocenia vysokú kvalitu poskytovaných služieb v rodinnom stredisku Ski Tále. O plynulú prevádzku na svahoch sa stará 6 vlekov. Lyžiarom sú k dispozícii precízne udržiavané trate pre náročných i menej náročných lyžiarov, ale aj svah vyhradený pre začínajúcich lyžiarov. Celková dĺžka tratí 2,77 km je umelo zasnežovaná. Počas tradičného večerného lyžovania v piatky a soboty sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky a dĺžka tratí 1,5 km. Pre vyznávačov bežeckého lyžovania je pripravená v pôsobivom prostredí zasneženého golfového ihriska trať s okruhom 6,5 km.

 GOLFOVÉ IHRISKO GRAY BEAR TÁLE

Golfové ihrisko Gray Bear Tále je ideálnym miestom na strávenie golfového pobytu. Majstrovské 18 – jamkové ihrisko je situované v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry. Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné i napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami.

WELLNESS A VOĽNÝ ČAS

Dokonalý relax v príjemnom horskom prostredí hotela Stupka (Tále, Nízke Tatry). Služby wellness cetra a cardio fitness centra sú k dispozícii i klientom ubytovaným v Dependence Hotel Golf. Wellness centrum v hoteli Stupka je hosťom hotela Stupka k dispozícii neobmedzene bezplatne. Wellness centrum v hoteli Stupka (bazén so slanou vodou a protiprúdom, fínska sauna, 2 parné sauny, jacuzzi, ochladzovací bazénik, odpočiváreň).

Kontakt:

infotale@tale.sk

www.tale.sk