Výnimočná poloha a jedinečná architektúra hotela vám poskytne nezabudnuteľný zážitok pre Vašu konferenciu, teambuilding alebo oslavy.

Ideálnym miestom pre biznis akcie je hotel Zelená Lagúna, ktorý sa nachádza v okolí vodnej nádrže Veľká Domaša. K dispozícii má najmodernejšie vybavené a variabilné priestory, ktoré sú vhodným riešením pre konanie kongresov a konferencií. Navyše, prostredie obklopené prírodou sa stane dokonalou kulisou pre biznis.

Počas firemných akcií, hotel ponúka bohatý výber coffee breakov a taktiež  skvelý výber servírovaného menu ktoré je ideálnou voľbou pre firemné obedy.

Moderne vybavené priestory

K dispozícii máte konferenčné priestory s kapacitou až 100 miest, ktoré je možné meniť na rôzne sektory. Každý z nich je klimatizovaný a má vysokorýchlostné internetové wi-fi pripojenie. K dispozícii je dataprojektor, projekčné plátno, zvuková technika, mikrofóny a rečnícky pult.

Hotelový bazén a wellness

Hotel v srdci prírody je tou správnou voľbou pre firmy a spoločnosti, ktoré chcú skĺbiť prácu s oddychom.Aj na tento účel je ideálny hotelový bazén, wellness a kardio posilňovňa ktoré sú v cene ubytovania.

Viac info o hoteli získate tu: