Lucia Arbetová bola vymenovaná novou riaditeľkou Vienna House Easy Bratislava, hotela, ktorý sa nachádza v blízkosti letiska a nedávno bol kompletne zrenovovaný v smart casual štýle.

Lucia Arbetová pôsobila na čele Vienna House Easy Bratislava už počas rokov 2013-2016, medzitým viedla kúpeľný hotel v Karlových Varoch. Teraz sa vracia do svojho rodného mesta a jej hlavnou úlohou v novej funkcii bude predovšetkým upevnenie pozície novo zrenovovaného hotela Vienna House Easy v Bratislave na kľúčových trhoch, teda najmä na Slovensku a v Českej republike,  rozšírenie konferenčných a F&B služieb.

“Je to skvelý pocit sa po niekoľkých rokoch v zahraničí vrátiť domov. Keď prišla ponuka opätovne viesť Vienna House Easy v Bratislave s radosťou som ju prijala,” hovorí Lucia Arbetová, riaditeľka Vienna House Easy v Bratislave a dodáva, “Kľúčový je pre mňa každodenný kontakt s hosťami, motivácia tímu a zabezpečenie potrieb všetkých záujmových skupín. S novo zrekonštruovaným hotelom máme veľké ciele a ja verím, že sa nám ich spoločne podarí splniť. “

Skúsenosti v hotelierstve zbiera Lucia už viac ako dvadsať rokov, a to ako v medzinárodných hotelových sieťach, tak aj v nezávislých hoteloch. Svoju kariéru začala ako recepčná a postupne sa vypracovala cez obchodné a marketingové pozície až do manažmentu. Lucia Arbetová prevzala funkciu riaditeľky Vienna House Easy Bratislava od Georga Rosu, ktorý sa v rámci skupiny sťahuje do Nemecka, kde bude viesť hotel Vienna House Easy v Berlíne.

Foto: Lucia Arbetová