Hotel Dubná Skala**** patrí medzi slovenské boutique hotely vďaka svojej polohe, charakteristike a službám. Je situovaný v meste Žilina, na ulici J. M. Hurbana oproti nákupnému centru Mirage. Moderné a dizajnérske prvky budovy vytvárajú súčasnú atmosféru s netradičným nádychom. Vďaka svojej veľkosti  má hotel komornú atmosféru.

Business raňajky

Príjemné pracovné stretnutie

Nájdite si vo svojom nabitom pracovnom dni čas na schôdzku s obchodnými partnermi. Využite ranné hodiny na pracovné stretnutie v klimatizovanom salóniku s WiFi.

Ponúkame

  • raňajky formou bufetu, 3 hodinový prenájom salónika, technické vybavenie, parkovisko priamo pri hoteli, WiFi, dennú tlač, klimatizované priestory.

Čas podávania biznis raňajok

  • Pracovné dni: 6:30 – 10:00 hod.
  • Víkendy a sviatky: 7:30 – 10:00 hod.

Business menu v rámci denného menu

Denné menu v Reštaurácii Dubná Skala zostavujeme vždy s dôrazom na pestrosť výberu jedál a prvotriedne suroviny. Pravidelne sú doň zaraďované aj obedy s použitím netradičných príloh, ako napríklad kus kus, bulgur, quinoa, bataty. Ak máte chuť na väčšiu porciu zdravia a vlákniny, môžete pri objednávke požiadať o bezplatnú výmenu prílohy za zeleninový šalát. Táto kombinácia so šalátom je obľúbená najmä pri mäsových a vyprážaných jedlách. Po kvalitnom obede odporúčame ako sladkú bodku dezert týždňa s lahodným talianskym espressom Danesi.

Zvýhodnený Conference balík

Špeciálna ponuka pre firmy a podnikateľov prináša možnosť skombinovať ubytovanie, konferenčný biznis servis a gastronomické služby za zvýhodennú cenu. Pri plánovaní školenia, semináru, konferencie či prezentácie pre 10 a viac osôb aj s ubytovaním,  odporúčame využiť zvýhodnené konferenčné služby v rámci Conference balíka.

Zľava 10 % na ubytovanie s raňajkami a parkovaním na jednu noc v štandardných izbách.

Zľava 5% na prenájom konferenčnej miestnosti s prezentačnou technikou.

Zvýhodnený coffee break za 5,90 € / osoba v rozsahu káva alebo čaj, minerálka, štrúdľa, chlebíček.

Štýlové ubytovanie priamo v centre Žiliny

s parkovaním pri hoteli

Boutique Hotel Dubná Skala**** ponúka 34 luxusných izieb a 3 štýlovo zariadené exkluzívne apartmány. K štandardnému vybaveniu izieb patrí farebný LCD televízor, klimatizácia, trezor, minibar, telefón, fén, Wi-Fi pripojenie, ako aj kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. Hotel je priateľský k domácim zvieratám. Izby sú nefajčiarske a s bezbariérovým vstupom. K dispozícii sú prístelky a detská postieľka.

Variabilné možnosti salónikov s kompletným vybavením

Salónik Conference

Salónik Conference má kapacitu 60 osôb. Jeho priestory sú prepojené s kaviarňou, čím vzniká možnosť väčšej variability. Spojením týchto miestností sa otvára priestor vhodný pre firemné a spoločenské akcie, ako aj prezentácie až do 100 osôb. Denné svetlo zabezpečujú veľké okná z ulice.

Salónik Club

Salónik Club s kapacitou 30 osôb v rôznych typoch sedení je vybavený vlastným barom a sociálnym zariadením. Denné svetlo zabezpečujú 2 veľké okná z dvora. Dispozícia priestoru umožňuje úplné súkromie, pohodlný bezbariérový prístup z parkoviska

Salónik Cabinet

Salónik Cabinet sa nachádza v bezprostrenej blízkosti reštaurácie. Je vybavený veľkým oválnym stolom, ktorý je vhodný pre menšie skupinky do 18 osôb. Denné svetlo zabezpečujú 2 okná z dvora. Prepojením salónika s reštauráciou vzniká ideálny priestor pre organizovanie recepcií a banketov s kapacitou až do 90 osôb.

Prvotriedna gastronómia a catering, coffee – break

Reštaurácia

Reštaurácia Dubná Skala v centre Žiliny je ideálnym miestom na príjemný večer vo dvojici, rodinnú oslavu či pracovné posedenie pri business menu. Kuchársky tím pripravuje všetky jedlá vždy z čerstvých a prvotriednych surovín, ktoré sú nezameniteľné pre svoju prirodzenú chuť, krásu, vôňu a typickú jednoduchosť. Zostavený jedálny lístok pravidelne v lete a zime dopĺňame o nové recepty, sezónne menu a exkluzívnu ponuku kvalitných vín.

Kaviareň a bar

Kaviareň s barom je tým pravým miestom na stretnutia s obchodnými partnermi alebo priateľmi. Osvieženie prinášajú čerstvé šťavy, domáce limonády, miešané koktaily, sendviče, čerstvé dezerty či čokoládové pralinky. Kaviareň je vybavená WiFi a ponúka priestor pre fajčiarov.

Viac info o hoteli získate tu