Komplex 16 unikátnych dreveníc v krásnej prírode

Hotel & Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny. Hotel Sojka nie je ten druh hotela, aký by ste očakávali. Pozostáva z viacerých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade. Miesto, kde si naozaj odpočiniete a kde sa od prvého momentu cítite ako doma.

Okrem perfektných hotelových služieb vám môžeme ponúknuť aj to najlepšie zo slovenskej kuchyne, širokú ponuku najlepších belgických pív, množstvo turistických informácií, ako aj praktických rád. Po strávení dovolenky v Malatínach budete vedieť, čo vám Slovensko môže ponúknuť.

Ubytovanie

Celková kapacita ubytovania je 72 lôžok v hotelovej časti a 102 lôžok v 6-9 miestnych dreveniciach. Raňajky sú pre ubytovaných hostí poskytované GRATIS, taktiež parkovanie a wifi pripojenie na internet

Hotelová časť

Dvojlôžková izba „Štandard“

 • Má jednu veľkú posteľ vynikajúcej kvality s pružných základom, výbornými matracmi a lampami na čítanie. V izbe sú nočné stolíky, skriňa s policami, písací stolík s lampou, kreslá, satelitný televízor, telefón a trezor. Kúpelňa je vybavená sprchou, toaletou, sušičom na vlasy.

Dvojlôžková izba „Superior“

 • Nové dvojlôžkové izby „Superior“ sú priestrannejšie s terasou alebo balkónom a krásnym výhľadom na našu záhradu v pozadí s vrchmi Nízkych Tatier. V izbách môžete nájsť aj hotelový minibar, fén, uteráky.

Drevenice Magura Village

Village v angličtine znamená dedina a Magura Village je meno areálu 16-tich unikátnych slovenských zrubov situovaných v malebnom tichom prostredí Liptovskej dedinky Malatíny neďaleko vrchu Magura (1170 m). Drevenice majú množstvo tradičných prvkov, ktoré sa svojou čarovnou atmosférou a prostredím stali skutočným rajom pre milovníkov prírody a turistiky priamo v srdci Liptova.

Chaty poskytujú ubytovanie pre 6 až 9 osôb a pozostávajú z troch spálni, jedálne, obývačky a dvomi kúpeľňami. Sú plne vybavené kuchynským riadom a moderným zariadením s krásnym dreveným nábytkom. V každom zrube je TV, pohovka a krb alebo krbová piecka. Chata je luxusne zariadená a je kombináciou tradičných slovenských prvkov a moderného dizajnu, preto uspokojí aj tých najnáročnejších.

Prenájom priestorov a techniky

Kongresová sála

 • unikátna miestnosť, ktorá je zároveň aj galériou umelcov siedmich krajín vytvorí príjemnú atmosféru pre akékoľvek podujatie. Salónik: nachádza sa priamo v našej záhrade s výhľadom na umelecké kompozície v prírode. Technické vybavenie miestností: dataprojektor s veľkoplošným plátnom, TV, flipchart, ozvučenie, káblové a wifi pripojenie na internet. Catering a dekorácie: coffee break, bufetové stoly, raut, kvetinová výzdoba.

Biznis menu

 • Kvalitné jedlo patrí medzi naše prednosti a našu pýchu. Náš profesionálny tím urobí všetko preto, aby menu, ktoré si vyberiete bolo pre Vás chutným zážitkom.V prípade záujmu Vám zašleme ponuku z nášho širokého Biznis menu, pozostávajúceho zo servírovaných jedál a jedál podávaných formou bufetu.Ak by ste si predsa želali niečo výnimočné, máme pre Vás menu “Exclusive”, ktoré vyhovie aj tým najnáročnejším. Taktiež Vám radi pripravíme menu “na mieru”.

Tipy na doplnkový program

Ponúkame Vám na výber obľúbený program pre väčšie aj menšie skupiny hostí. Program, ktorý zabaví, v pohodovej atmosfére aj niečo naučí a hlavne podporí neformálnu dobrú atmosféru hostí.

Prinášame Vám niekoľko typov:

Degustácia belgických pív

 • Sojka resort má najväčšiu ponuku belgických pív na Slovensku, tak prečo ich neochutnať na jednom mieste a možno aj v podaní odborníka, samotného majiteľa resortu, belgičana Gerdiho Vanfleterena?

Degustačné menu

 • Profesionálni kuchári našej kuchyne sa postarajú o ozajstný kulinársky zážitok v podobe niekoľko chodového degustačného menu.

Degustácia vína

 • Doplňte svoj program degustáciou lahodného vína a zo slovenskej, či zahraničnej produkcie. Náš someliér Vám odprezentuje to najlepšie z najlepšieho a predstaví Vám víno tak, ako ho ešte nepoznáte.

Teambuildingové aktivity

 • V spolupráci s externou agentúrou Vám vieme zabezpečiť rôzne indoorové a outdoorové aktivity v našom priestrannom areáli.

Wellness centrum

Navštívte po náročnom dni naše wellness centrum, kde dokonale zrelaxujete a načerpáte nové sily.

V našom wellness centre nájdete:

 • vírivý bazén
 • parnú saunu
 • bylinkovú saunu
 • fínsku saunu
 • infra saunu
 • multifunkčnú masážnu sprchu
 • oddychový priestor
 • Kneippov kúpeľ
 • krytý bazén (16×4) s detským bazénom.

V hoteli môžete navyše relaxovať aj vďaka relax procedúram, ktoré zabezpečujeme hosťom spolu s našimi masérmi. V zozname relax procedúr môžete nájsť rôzne druhy masáží (od klasických, športových, lymfatických až po regeneračné) a zábalov.

Viac info o hoteli získate tu: