Hotel Fis – včely na horách

Hotel Fis – toto leto predstavil novinku v podobe “včelieho konceptu” v rámci projektu udržiavania včelárskeho remesla

V lete 2018 pribudli medzi stálych hostí aj včely medonosné, ktoré sa usídlili na streche hotelovej telocvične. Ide o slovenský unikát, ktorým chce hotel podporiť myšlienku udržania včelárskeho remesla a zároveň si tak budú môcť hostia vychutnať chuť domáceho horského medu pri raňanajkách, v čaji, okúsiť náš nový medový dezert alebo si dopriať relaxačnú masáž s medom.

S včelami na Vás čakajú nové zážitky!

Hotel Pošta – nová konferenčná miestnosť

Hotelu Pošta pribudla tento rok nová konferenčná miestnosť

Komorná atmosféra hotela Pošta je ideálna pre menšie firemné stretnutia. Netradičný dizajn hotela a krásne prostredie Nízkych Tatier podnieti fantáziu vašich kolegov či obchodných partnerov a nabudí ich energiou! Stredisko Jasná navyše ponúka množstvo aktivít, ktoré stmelia kolektív a zrelaxujú myseľ od každodenných povinností.

Viac info a konferenčnú ponuku si môžete pozrieť tu:

Hotel Srdiečko

Aktuálne prechádza rekonštrukciou, vynovené izby a priestory budú k dispozícii už túto zimu

Hotel Tri Studničky

Miesto, kde biznis pramení

Prineste svoj biznis do Demänovskej doliny, kde vás čaká konferenčná ponuka, ktorá bude prameňom vášho úspešného biznisu. Spojte príjemné s užitočným a užívajte si benefity, ktoré sa postarajú o maximálne pohodlie a špičkovú starostlivosť počas celého firemného podujatia u nás v hoteli Tri Studničky****.

Viac info a konferenčnú ponuku si môžete pozrieť tu:

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Thermal event v prvom holistickom hoteli

Biznisujte v najväčších hotelových konferenčných priestoroch na Slovensku a vychutnajte si pobyt v prvom holistickom hoteli v termálnom srdci Liptova. Spojte pracovné povinnosti s relaxom vo Vodnom parku Bešeňová vďaka privátnym termálnym bazénom a okrem individuálneho prístupu k vašim prianiam tak môžete pocítiť aj blahodárne účinky geotermálnych prameňov bez poplatku navyše.

Viac info a konferenčnú ponuku si môžete pozrieť tu:

Hotel Bešeňová

Thermal Event v Srdci Liptova. Nová éra konferencii na Slovensku!

Biznisujte v moderných konferenčných priestoroch najväčšieho aqua & thermal hotela na Slovensku s prvotriednymi kongresovými službami a najväčšou konferenčnou sálou pre takmer až 300 osôb. Okrem individuálneho prístupu k vašim prianiam tak môžete okúsiť aj blahodarné účinky geotermálnych prameňov úplne bez poplatku navyše a s množstvom aktivít, ktoré ponúka región Liptov.

Viac info a konferenčnú ponuku si môžete pozrieť tu: