LUXUSNÝ 5 HVIEZDIČKOVÝ HOTEL VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Vysoké Tatry každý z nás určite pozná. Krásny kút Slovenska s ešte krajšou prírodou. Ukrývajú však v sebe jeden klenot, a ním je Grand Hotel Kempinski High Tatras, ktorý v tomto roku oslavuje 10. výročie svojho otvorenia po rekonštrukcii v máji v roku 2009. Vyhľadávaný je pre neopakovateľnú atmosféru, dokonalý servis, krásne prostredie či organizáciu nezabudnuteľných firemných eventov, vďaka čomu sa pravidelne umiestňuje na popredných miestach v hodnotení najlepších slovenských a európskych hotelov.

10 rokov top servisu

Grand Hotel Kempinski High Tatras zachytáva skvelým spôsobom romantiku a pôvab kráľovských čias a zároveň ponúka všetok luxus a pohodlie dnešnej doby. Hotel má celkom 98 priestranných izieb a apartmánov s výhľadom na idylickú tatranskú prírodu, jazero či dolinu. Známy je aj svojou lokálnou kuchyňou, ktorú vedie inovatívny šéfkuchár Miroslav Zamiška. Skúsený someliér vám rád predstaví slovenské vína a pomôže vám objaviť nové chute.

Hotel na brehu Štrbského plesa má 2 sály na mítingy, konferencie a iné eventy s kapacitou až do 200 osôb a zároveň ponúka aj unikátne priestory na dôverné rozhovory vo vežičke, pri jazere, v záhrade či v prezidentskom apartmáne. Za 10 rokov si pohodlie najluxusnejšieho apartmánu mohlo vyskúšať množstvo známych osobností, napríklad bývalý generálny tajomník OSN Pan Ki-mun, legendy slovenskej a českej hudobnej scény, a dokonca v ňom spal aj spevák Bryan Adams.

Okúste slovenskú pohostinnosť

Všetko toto môžete okúsiť aj vy. Vyberte sa do Tatier, kde oslávite s nami desaťročie luxusného hotelierstva na Slovensku. Vieme, aký je váš čas vzácny, a preto sa o všetko postará náš skúsený tím. Pre skupiny sme pripravili špeciálny balíček. Ako benefit si skupina môže užiť „Kempinski Bubbly moments“ recepciu, každú 25. izbu zadarmo, k tomu aj bezplatný upgrade izby do vyššej kategórie a 10-percentnú zľavu na jedlá a nápoje. Zároveň sa vám postaráme o súkromné hudobné vystúpenie.

Našou prioritou je, aby ste si spoločne s nami užili tento výnimočný rok. Ako narodeninový darček sme si pre vás, ako organizátora, pripravili rôzne odmeny. Budete mať bezplatný neskorý check-out, bezplatný pobyt pri obhliadke hotela a aj pohodlný transfer. Nebude chýbať ani Dom Perignon na oslavu úspešného eventu a na záver si môžete vychutnať v našom ZION SPA LUXURY antistresovú masáž.

Bude to vynikajúca bodka a odmena pre vás za skvele zorganizovaný event. Stanete sa súčasťou desaťročia Grand Hotela Kempinski High Tatras a opäť naštartujete svoj biznis tým správnym smerom. Desať rokov s nami si totiž zaslúži len to najlepšie. A presne tak aj vy.

Viac informácií získate priamo tu: