Pivné kúpele a procedúry Čertov

Ak patríte k milovníkom piva a zároveň vám nie je cudzí ani relax vo wellness, nové Pivné kúpele Wellness & Spa hotel Čertov*** budú pre vás splneným snom.

Predstavte si samého seba v útulnej a romantickej atmosfére s tlmeným svetlom, ako sa ponorený v teplej, vírivej, drevenej kadi nechávate unášať dokonalým pokojom. Práve toto, a ešte omnoho viac vám ponúkajú Pivné kúpele BBB v našom Wellness & Spa hoteli Čertov, ktoré vám prinášame na Slovensku ako prví.

Pivné kúpele Bier Bottich Bad sú patentovo chránenou procedúrou s relaxačnými a liečebnými účinkami. Ich hlavnou zložkou je jedinečný pivný kúpeľ, počas ktorého si sami čapujete neobmedzené množstvo zlatistého Budvaru. Pivný kúpeľ má teplotu príjemných 35 °C a v jeho chránenom zložení nájdete okrem chmeľu tiež kvasnice či sladový extrakt. K príjemnému relaxu v pivnom kúpeli napomáha aj neustále udržiavaná teplota a jemné vírenie jeho hladiny. Odporúčaná doba kúpeľa je 20 minút, po ktorých nasleduje odpočinok na lôžku z ovsenej slamy, kde sa vaše telo skvele uvoľní a dovolí vstrebať všetky blahodarné účinky pivného kúpeľa.

Viac info o hoteli Wellness & Spa Hotel Čertov*** tu

Ponúkame

Originálne BBB Pivné kúpele

  • Pôvodná procedúra blahodarne pôsobiaca na pokožku. Kúpeľ má vysoký obsah vitamínov A, B, D, E, priaznivo podporuje liečbu atopických ekzémov, zmierňuje stavy psoriázy, uvoľňuje a prekrvuje. Pre dosiahnutie liečivých účinkov odporúčame pokožku neumývať 8 hodín po kúpeli. 

Originálne BBB Slamové kúpele

  • Pôvodná procedúra s uvoľňujúcim a hrejivým účinkom, vhodná najmä na liečbu ochorení kĺbov a zmiernenie prejavov artrózy. 

Originálne BBB Mliečne kúpele     

  • Pôvodná zvláčňujúca, hydratačná a vyživujúca procedúra. Počas tejto kúry je pitie piva nahradené pitím nealkoholickej piňakolády.           

Originálne BBB Dubovo – Levanduľové kúpele

  • Pôvodná kúpeľná procedúra s antiseptickými účinkami. Urýchľuje hojenie rán, pomáha pri liečbe hemoroidov a celkovo uvoľňuje.  

Všetky procedúry sú 100% naturálne bez chemických prísad. Procedúry pivných kúpeľov pomáhajú úspešne zmierňovať príznaky PSORIÁZY a ATOPICKÉHO EKZÉMU. Vďaka skvelým hodnoteniam a skúsenostiam našich návštevníkov využíva túto tradičnú kúpeľnú procedúru, ktorá je na Slovensku úplnou novinkou, čoraz viac hostí. Pivné kúpele nemajú vekové obmedzenia, vďaka čomu ich účinky môžete dopriať aj malým deťom.

Príďte sa presvedčiť o jedinečných relaxačných a liečebných účinkoch pivných kúpeľov na vlastnej koži a doprajte si úplne nový kúpeľný zážitok.