Najkrajšie zážitky sa rodia u nás

Ideálna poloha, dobrá dostupnosť a rýchly príjazd z Bratislavy, ale aj z ostatných kútov Slovenska robí z hotela optimálne miesto na organizovanie rôznych kongresov aj konferencií. Keďže firemná klientela tvorí takmer polovicu z našich hostí, máme s prípravou takýchto aktivít bohaté skúsenosti.

Základom úspešného kongresu sú reprezentatívne a dobre vybavené priestory. Ponúkame dve prepojiteľné konferenčné sály, jednu rokovaciu miestnosť a ďalšie variabilné miestnosti. Dovedna až pre 130 osôb.

Priestory sú klimatizované, vybavené premietacím plátnom, projektorom a ozvučením. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Po úspešnom dni na vás čaká zaslúžený oddychový večer. Pripravíme ho podľa vášho želania. Vyskúšajte interaktívne varenie s naším šéfkuchárom, ochutnávky vín a koňakov alebo aj ohňovú šou. Vrelo odporúčame obľúbenú Hawaii party vo wellness.

Voľné chvíle môžete u nás využiť na squash, biliard alebo vyskúšajte wellness s bohatou ponukou procedúr. Zahrajte si stolný tenis alebo si zacvičte v profesionálne vybavenej telocvični.

Ak by vám bolo stále málo, v najbližšom okolí vám zabezpečíme ďalší program. Od návštev baní cez školu ryžovania zlata, tvorivé hrnčiarske dielne až po splavovanie Hrona a po jazdu na psích záprahoch.

viac info o hoteli získate tu